Хмельничанин Михайло Романчук здобув історичну медаль для України

Спорт 2105
Михайло Романчук на чемпіонаті світу-2022 вже здобув дві бронзові медалі
Михайло Романчук на чемпіонаті світу-2022 вже здобув дві бронзові медалі. Фото: facebook.com/finabudapest2022

Він став бронзовим призером чемпіонату світу на відкритій воді.

В Угорщині триває чемпіонат світу з водних видів спорту. І сьогодні, 27 червня, хмельничанин Михайло Романчук встановив історичне досягнення для України. Він став першим українцем, який здобув медаль чемпіонату світу на відкритій воді.

Михайло, який нещодавно на чемпіонаті світу виборов бронзову нагороду на дистанції 800 метрів вільним стилем з рекордом України, нині змагався на дистанції 5 кілометрів на відкритій воді. Наш плавець подолав дистанцію за 53 хвилини 13.9 секунди та фінішував третім. «Золото» виборов Флоріан Веллброк з Німеччини, «срібло» - Ґреґоріо Палтріньєрі.

Попереду на чемпіонаті світу з водних видів спорту на Михайла Романчука очікує ще один старт. 29 червня він знову вийде на відкриту воду. Цього разу на дистанцію в 10 кілометрів.

Нагадаємо, для Михайло це вже не перша медаль у кар'єрі на відкритій воді. У травні на відкритому чемпіонату Іспанії, він став срібним призером у 5 кілометровому запливі.