Футбол. «Поділля» - «Нива» (Вінниця): результативний матч, який завершився внічию (ФОТО)

Спорт 1743
У матчі хмельницького Поділля з вінницькою Нивою була зафіксована нічия з рахунком 3:3. Фото: автора

Хмельницька команда зіграла черговий спаринг.

Сьогодні, 12 липня, футбольний клуб «Поділля» в Хмельницькому провів контрольний поєдинок проти вінницької «Ниви». Обидві команди готуються до нового сезону. Хмельничани – в першій лізі, вінничани – в другій.

Для «Поділля» цей матч став другим цього тижня. До цього, нагадаємо, хмельничани 8 липня здолали стрийську «Скалу 1911» з рахунком 1:0. Сьогодні, здавалося, принаймні в першому таймі, також будуть близькими до перемоги. Але вийшло так, що ледь не програли, врятувавшись наприкінці поєдинку.

Хмельницьке Поділля та вінницька Нива зіграли контрольний матч 12 липня

Хмельницьке Поділля та вінницька Нива зіграли контрольний матч 12 липня.

Отож, у першому таймі «Поділля» доволі активно атакувало ворота суперника. Вже на 3 хвилині Сніжко завдавав потужного удару, але йому не вистачило точності. А через дві хвилини, після подачі від кутового прапорця, небезпечно головою пробивав центральний захисник хмельничан, які перебуває на перегляді. Згодом, 17 хвилині, міг відзначитися ще один потенційний новачок «Поділля», котрий головою замикав простріл Гемеги. Але і йому не вистачило влучності. Вже на 25 хвилині у ворот «Ниви» виник ще один небезпечний момент. Цього разу вінничан врятував голкіпер. Утім, через дві хвилини й він був безсилим, коли невпевнено вийшов з воріт, зупинився та отримав м'яч «за комірець» від Івана Оробця – 1:0.

Далі гра стала спокійнішою. Тобто, майже без моментів. Тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги хмельничан.

Поділля продовжує переглядати нових футболістів. Матч проти Ниви - не виняток

Поділля продовжує переглядати нових футболістів. Матч проти Ниви - не виняток.

У другому таймі тренерські штаби обох клубів почали змінювати футболістів на полі. А перший небезпечний момент виник на 59 хвилині, коли Майкл Обаміна пробивав зі штрафного з метрів 30-ти. Голкіпер «Ниви» накрив м'яч лише з другої спроби. А потім… провал в обороні хмельничан призвів до того, що вінничани, завдяки влучному удару Рогульського, зрівняли рахунок 1:1. Та «Поділлю» вдалося майже миттєво відігратися. І, що цікаво, результативними діями відзначилися гравці молодіжного складу хмельничан – Гамолов у верховій боротьбі виграв дуель у суперника, скинувши м'яч на хід Сєрафімову, а той, прокинувши його собі на хід згодом майстерно пробив – 2:1.

Але і перевага господарів була нетривалою. Вже на 67 хвилині захисники «Поділля» «проспали» в своєму штрафному майданчику капітана вінничан Олександра Борячука, і той, отримавши м'яч, одразу пробив – 2:2. А через 15 хвилин… швидка така «Ниви» завершилася влучним пострілом Костюкова – 2:3.

У контрольних матчах результат немає значення. Але «Поділля» все одно кинулося відіграватися. І під завісу поєдинку хмельничани мали щонайменше два моменти. Але в одному епізоді Костенко не встиг замкнув простріл Сєрафімова, а в іншому – Гамолова випередив воротар. Утім, вже на 90+3 хвилині Назар Гамолов заробив пенальті, який реалізував Обаміна. Отож, «Поділля» - «Нива» 3:3.

Свій наступний контрольний матч «Поділля» знову зіграє в Хмельницькому – 17 липня. Суперником стане «Звягель» із Житомирської області. До слова, нагадаємо, сьогодні стало відомо, що чемпіонат України в першій лізі розпочнеться не 25 липня, а 3 серпня.

До вашої уваги фото з матчу «Поділля» - «Нива» (Вінниця):

Поділля Хмельницький - Нива Вінниця - спаринг 12 липня, який завершився з рахунком 3:3

Віталій Гемега

Віталій Гемега був активним на правому фланзі Поділля в першому таймі матчу проти вінницької Ниви.

Владислав Чушенко зіграв один тайм.

Роман Назарчук з'явився в грі в другому таймі.

Назар Гамолов

Назар Гамолов мав шанс забити, але... все одно допоміг команді, заробивши пенальті.