Футбол. «Поділля» - «Скала 1911»: спаринг, в якому був один гол (ФОТО)

Спорт 375
Поділля в матчі проти Скали 1911 переглянуло кількох потенційних новачків, але поки тренерський штаб не визначився, хто з них може підсилити гру команди в чемпіонаті. Фото: автора

Хмельничани провели контрольний матч проти команди з Львівщини.

Сьогодні, 8 липня, хмельницьке «Поділля» вдома зіграло контрольний поєдинок проти «Скали 1911» зі Стрия. Обидві команди готуються до нового сезону. Хмельничани – в першій лізі, стрияни – в другій.

Для «Скали 1911» нинішній візит на Хмельниччину під час міжсезоння вже був другим. Адже нещодавно, 30 червня, стрияни грали в Кам'янці-Подільському проти «Епіцентра». Тоді клуб із Львівщини переміг з рахунком 3:1. Сьогодні ж сильнішими був клуб із Хмельниччини.

Щоправда, сказати, що «Поділля» повністю переважало суперника – буде не вірно. Особливо, якщо говорити про події першого тайму. Утім, слід зауважити, що тренерський штаб хмельничан задіяв доволі експериментальний склад, адже продовжує переглядати футболістів, які можуть невдозі грати в першій лізі за «Поділля».

Поділля та Скала 1911 зіграли 8 липня в Хмельницькому

Поділля та Скала 1911 зіграли 8 липня в Хмельницькому.

Тож у першій сорокап'ятихвилинці матчу було майже без моментів. Але на 11 хвилині гравець «Скали 1911» міг відкривати рахунок, але його удар ножицями в падінні був неточним. А згодом і господарі створили небезпеку біля воріт суперника – але Чушенко не зміг замкнути простріл зі штрафного. Ближче до завершення першого тайму стрияни ще одного разу потурбували Непогодова, але голкіпер «Поділля» спокійно перевів м'яч на кутовий.

А ось другому таймі (зауважимо, обидві команди значно змінили свої склади), гострішими виглядали саме господарі. І, мабуть, найкращу нагоду візначитися мав Пасічник. Але його удар головою, після навісу від кутового прапорця, виявився неточним. Згодом небезпечно пробивав і Обаміна, до якого тренерський штаб «Поділля» продовжує приглядатися, але нігерієць ще не став гравцем хмельницького кулубу – з його ударом голкіпер «Скали 1911» впорався. Та на 72 хвилині воротар гостей виявився безсилим, коли після фланговому навісу потужно та влучно пробив Боженар – 1:0.

Могло «Поділля» й збільшити свою перевагу. Але не реалізувало свої швидкі атаки. Отож, «Поділля» - «Скала 1911» 1:0.

Наступний спаринг хмельничани проведуть 12 липня. Цього разу в Хмельницький завітає вінницька «Нива». Матч пройде на СК «Поділля» о 17:00.