ye-logo.v1.2

Бути батьками не так просто

Суспільство 2193
Майбутні прийомні батьки та вихователі пройшли спеціальну підготовку.
Майбутні прийомні батьки та вихователі пройшли спеціальну підготовку.. Фото: adm.km.ua

В обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вважають, що батьківство має бути усвідомленим.

Саме тому при обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователіпровели підготовку до створення прийомних сімей за програмою «ПРАЙД». Про це, зокрема, повідомляють у Хмельницькій ОДА.

Основна мета такого навчання - формування усвідомленого рішення батьків щодо створення прийомної сім’ї/дитячого будинку сімейного типу, підготовка до здійснення функцій прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників шляхом формування необхідних сфер компетентності. Таке навчання дає можливість не лише виважено оцінити власний потенціал щодо виховання прийомної дитини, але й дізнатися про проблеми, які можуть виникнути в родині та разом шукати шляхи їх вирішення.

Підготовчий курс пройшли двоє осіб та троє сімей, які мають намір створити прийомні сім’ї, двоє потенційних опікунів та піклувальників, які мають намір взяти у сім’ю на виховання дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування.

Кандидатам у прийомні батьки та потенційні опікуни директором-начальником відділу соціальних технологій обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталією Мельник вручено свідоцтва. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую