ye-logo.v1.2

"Гаряча лінія" Хмельницької прокуратури допомогла притягнути до відповідальності 43 посадові особи

Суспільство 4339
Фото: poltava.pl.ua

У прокуратурі Хмельницької області понад півроку діє телефон «гарячої лінії», мета якого - забезпечити оперативне реагування на факти незаконного втручання контролюючих і правоохоронних органів у діяльність підприємств, установ, організацій та інших господарюючих суб’єктів.

Завдяки цьому прокуратурою попереджено низку незаконних перевірок діяльності підприємців, виявлено безпідставне їх притягнення до відповідальності та накладення штрафних санкцій. Неналежною є і робота дозвільних центрів. Як повідомляєпрес-служба прокуратури Хмельницької області, за результатами прокурорських перевірок у сфері захисту конституційних засад підприємницької діяльності торік внесено 48 подань, до відповідальності притягнуто 43 посадові особи. 
«Найбільше ускладнюють життя підприємцям та створюють штучні перешкоди для їх діяльності неправомірні обмеження у формі нормативно-правових актів, зауважте, обов’язкових для виконання», - стверджує прокурор областіі Юрій Голуб.
Він зазначає, що такі порушення виявлені в діяльності Хмельницької обласної ради: «Її рішення, які стосуються надання дозволів на користування надрами та надання гірничих відводів, прийняті всупереч законодавству. Наприклад, у них неправомірно встановлено додаткові вимоги до суб’єктів господарювання про надання різних довідок, погоджень та інших документів, які не передбачені законом. Крім того, своїм рішенням обласна рада «перебрала» на себе повноваження Кабінету Міністрів».
Вказані рішення, за позовом прокуратури області, визнано Хмельницьким окружним адміністративним судом незаконними та скасовано. Права підприємців поновлено.
Про подібні факти суб’єкти господарської діяльнофсті та громадяни можуть повідомляти прокуратуру області за номером 755-114 упродовж робочих днів з 9 до 18 год., аналогічні телефони «гарячої лінії» функціонують у всіх підпорядкованих прокуратурах Хмельниччини. На кожне повідомлення щодо протиправних дій з боку контролюючих та правоохоронних органів прокуратура реагує оперативно. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую