ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам’янці-Подільському подорожчає вхід у музеї Старого міста

Суспільство 2741
Вартість вхідного квитка до фортеці планують збільшити
Вартість вхідного квитка до фортеці планують збільшити. Фото: з архіву

Про це йдеться у проекті рішення виконавчого комітету.

 У Кам’янці-Подільському планують збільшити вартість платних послуг на об’єктах державного історичного музею-заповідника. Зокрема має зрости ціна вхідного квитка до Старого замку, Галереї мистецтв, Виставкової зали.

Відповідний проект рішення виноситься на розгляд виконавчого комітету. Як видно з документу, вхід у музеї Старого міста подорожчає несуттєво. Метою розроблення проекту рішення виконавчого комітету є залучення додаткових коштів, поліпшення матеріально-технічної бази, оновлення фондів державного історичного музею-заповідника задля повного задоволення запитів відвідувачів.

Вартість вхідного дорослого квитка до Старого замку має зрости з 25 до 30 грн, для учнів та студентів – з 15 до 20 грн. Визначено також вартість організації весільної церемонії за 24 години – 90 гривень.

Пропонована вартість квитків

Як зазначають у міськраді, перед підвищенням вартості, у приміщенні Ратуші в залі Магдебурзького права 20 березня відбудуться громадські слухання.
 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую