ye-logo.v1.2
20 Січня, 2020

Дністер чистий. Лабораторія оприлюднила результати досліджень

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3027
У Дністрі купатися можна. Це підтверджує виконувач обов'язків директора Хмельницького лабораторного центру МОЗ Микола Коломієць.
У Дністрі купатися можна. Це підтверджує виконувач обов'язків директора Хмельницького лабораторного центру МОЗ Микола Коломієць. . Фото: автора

Працівники Хмельницького лабораторного центру не виявили у дністровській воді небезпечної хвороби.

У Дністрі купатися можна. Це підтверджує виконувач обов’язків директора Хмельницького лабораторного центру МОЗ Микола Коломієць.

Лаборантами був проведений відбір води в річка Дністер та Південний Буг. Було відібрано воду у місці забору води для питного водопостачання у місті Кам'янець-Подільському. Окрім вищезгаданих річок, лаборанти взяли воду і в рекреаційній зоні дачного масиву села Куражин Новоушицького району та районі пляжу річки Південний Буг, що у Хмельницькому.

«Крім досліджень на наявність збудника гепатиту «А», нами проведені дослідження на наявність збудників ротавірусних інфекцій. За результатами вірусологічних досліджень в указаних місцях збудників вищевказаних інфекцій не виявлено», - повідомив Микола Коломієць.

Тому, загрози зараження людей вищевказаними інфекціями при купанні в рекреаційних зонах річок Дністер та Південний Буг на території Хмельницької області немає.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Дністрі виявили вірус гепатиту А. 

До речі, якщо ви планували відпочити на Дністрі, то ось вам інформація де, як і за скільки відпочити на Дністрі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую