ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Сьогодні відбудеться суд у справі хмельницького депутата, який несвоєчасно подав декларацію

Ангеліна Мовчан Суспільство 1757
Депутат Скочеляс, згідно із декларацією, є співвласником 12 товариств з обмеженою відповідальністю
Депутат Скочеляс, згідно із декларацією, є співвласником 12 товариств з обмеженою відповідальністю. Фото: зі сторінки депутата у Фейсбук

Суд відбудеться 18 жовтня о 12 годині.

Хмельницький міськрайонний суд розгляне справу про несвоєчасне подання декларації депутатом Хмельницької міської ради Олександром Скочелясом.

Провадження відкрили за частиною 1 статті 172-6 КУпАП «Порушення вимог фінансового контролю».
Несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, - тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Однак, на сайті декларацій значиться фінансовий звіт депутата, який поданий 2 травня 2017 року. У декларації значиться, що у депутата, точніше у його дружини, є незданий в експлуатацію житловий будинок, площа якого «невідома». Принаймні так прописав депутат у декларації.

Корпоративні права депутат має у дванадцяти підприємствах: ТОВ "Мандарин", ПП "Пектораль-1", ОК "Мілан", ТОВ "Будівельна компанія Конструкція", ТОВ "СКБ", ТОВ "Поділляжитлобуд", ТОВ "Український будівельний капітал", ТОВ "Хмельницька будівельна компанія "Поділля", ТОВ "Ера спорту", ТОВ "Стрибок", ПП "Кансталь", ТОВ "Діоніс груп плюс"

Кінцевим бенефіціарним власником депутат є у чотирьох товариствах: ТОВ "СКБ", ТОВ "Ера спорту", ТОВ "Стрибок", ТОВ "Діоніс груп плюс"

Також у декларації Скочеляса значиться, що він позичив третім особам 200 000 гривень, 100 000 євро. А готівкою депутат має 42 000 доларів, 20 000 євро і 400 000 гривень.

З боргами у Олександра Скочеляса теж рясно. Має він кредити у ПАТ "Банк Форум"у розмірі 802 198 доларів та 244 345 гривень.  

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую