ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

Найвищий полісмен України може переїхати на Хмельниччину

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 3756
Дмитро Міхалець (у центрі) приїздив у рідне місто в грудні 2015 року, коли в Хмельницькому приймали присягу патрульні поліцейські
Дмитро Міхалець (у центрі) приїздив у рідне місто в грудні 2015 року, коли в Хмельницькому приймали присягу патрульні поліцейські. Фото: з архіву

Йому наче запропонували посаду заступника начальника обласного управління Нацполіції.

Хмельничанин Дмитро Міхалець, який очолює патрульну поліцію Івано-Франківська та вважається найвищим полісменом країни (його зріст 2 метри 6 сантиметрів), може перебратися на Хмельниччину.

За повідомленням івано-франківського сайту «Місто», йому запропонували посаду в Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області. За даними видання, пропозиція поступила від екс-заступника начальника поліції Прикарпаття Василя Віконського, який з 18 вересня очолює Нацполіцію на Хмельниччині.

Наразі, як повідомляє «Галицький кореспондент» Дмитро Міхалець не коментує цю інформацію. А прес-секретар івано-франківської патрульної поліції Микола Гурак зазначив, що поки що ніяких офіційних документів про призначення немає, тому Дмитро Міхалець, який очолив патрульних Івано-Франківська 31 січня 2015 року, працює у звичному режимі.

Чи справді Дмитро Міхалець може стати заступником Віконського? «У нас немає такої інформації, - каже Інна Глега, начальник прес-служби Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області. – Поки що не було жодного наказу. Якщо Дмитро Міхалець і справді буде призначений в наше управління, то ми одразу поінформуємо про це».

Дмитро Міхалець активний учасник Євромайдану та член Самооборони. Після Революції Гідності у Києві подав документи у нову поліцію, куди згодом був відібраний та мав у своєму підпорядкуванні 40 полісменів. Потім очолив патрульну поліцію Івано-Франківська, в яку відібрали 208 поілцейських.

Згідно електронної декларації за 2016 рік, Дмитро Міхалець має будинок (73,8 квадратних метри) у Шаровечці Хмельницького району. Там же дві земельні ділянки загальною площею 4375 квадратних метри. Ще дві земельні ділянки в Мацьківцях – 1125 та 1000 «квадратів» відповідно. За минулий рік Дмитро Володимирович заробив 202 тисячі 738 гривень – усе це заробітна плата.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео