ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2019

Виконком Хмельницької міськради: супутниковому моніторингу транспорту бути?

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 2070
Невдовзі хмельничани зможуть в режимі онлайн дізнатися, де перебуває той чи інший тролейбус
Невдовзі хмельничани зможуть в режимі онлайн дізнатися, де перебуває той чи інший тролейбус. Фото: з архіву

Сьогодні виконавчий комітет розгляне понад 30 питань.

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради проведе своє чергове засідання 9 листопада. На розгляд членів виконкому виноситься 34 проекти рішень, одне з яких стосується роботи пасажирського транспорту в місті.

Зокрема, виконкому має затвердити рішення конкурсного комітету по відбору суб’єктів господарювання для впровадження та надання в користування єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в місті.

Переможцем конкурсу стала житомирська фірма ТОВ «Дозор Україна». Всього ж учасників було двоє – житомиряни та кияни. «Якщо сьогодні виконком затвердить це рішення, то розпочнемо запроваджувати систему на «Елетротрансі», - каже виконуючий обов’язки начальника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев. – Наші тролейбуси вже обладнані GPS-навігаторами, які просто перепрошиють та введуть в єдину систему. Сподіваюся, найближчим часом хмельничан матимуть змогу в режимі онлайн стежити за рухом тролейбусів. Щодо іншого пасажирського транспорту, то він також буде в єдиній системі після проведення конкурсу із організації пасажирських перевезень».

Із переліком питань, які сьогодні розглядатиме виконком, можна ознайомитися на сайті Хмельницької міської ради. Ну, а за тим, як проходитиме засідання – дивіться у прямому ефірі на сайті «Є». Початок о 14.00.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас