ye-logo.v1.2
23 Квітня, 2019

Ярмарок на Прибузькій: люди, а ви де? (ФОТО+ВІДЕО)

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 10330
Зранку 23 грудня ярмарок на Прибузькій був малолюдним. Якщо порівнювати з попередніми, то продавців та покупців цього разу було дуже мало
Зранку 23 грудня ярмарок на Прибузькій був малолюдним. Якщо порівнювати з попередніми, то продавців та покупців цього разу було дуже мало. Фото: автора

У Хмельницькому проходить новорічно-різдвяний сільськогосподарський ярмарок.

Вулиця Прибузька знову ярмаркує. Щоправда, вдруге поспіль на нову місці – від перехрестя з вулицею Свободи в бік Старокостянтинівського шосе. Утім, ажіотажу ярмарок, який розпочав свою роботу зранку 23 грудня, не викликав.

На наш погляд, людей на вуличний базар завітало небагато. І, що примітно, не лише покупців, а й продавців. Але святковості ярмарку додає те, що на його початку продають ялинки – від 60 гривень. А далі… можна придбати й певні атрибути новорічно-різдвяних свят. Щоправда, мандарин на Прибузькій ми не знайшли.
Яблука, картопля, капуста, морква, ковбасні вироби, м’ясо, яйця, хліб – ось неповний перелік продуктів, якими торгують на Прибузькій. Навіть медовуху та вино можна було придбати до 11.00, в той час, коли в магазинах Хмельницького алкоголь не продають.

На ярмарку можна придбати сосну за 70 гривень.

Яйця продають по 23,52 гривні та 26 гривень за десяток.

Щодо цін, то… Найдешевші яйця можна придбати за 23,52 гривні, а свинину – від 90 гривень. За півкілограма меду доведеться викласти від 50 гривень, а кілограм яблук – від 10 гривень. Картопля – від 4 гривень, капуста – від 3 гривень, а морква – 5 гривень. Продають на ярмарку і квашені огірки – 20-35 гривень за кілограм. Навіть можна скуштувати шашлик. Щоправда, ціна 100 грамів смаженого на мангалі м’яса становить 40 гривень за 100 грамів, або ж 400 гривень за кілограм. Під час нашого візиту був і один автомобіль зі свіжою рибою. За кілограм коропа «просили» 47 гривень.

Квашені огірки коштують від 20 гривень.

До 11 ранку на Прибузькій можна було без проблем придбати вино.

Склалося враження, що на ярмарку найбільший вибір яблук.

Хтось прийшов за продуктами, а хтось - за ялинкою.

Черг за свининою ми не побачили.

Якщо ж порівнювати ціни на ярмарку із тими, що на центральному овочевому ринку, який розташований в хвилинах 10, якщо йти ногами, то вони майже однакові. Але на відміну від Прибузької, на базарі людей значно більше. Як покупців, так і продавців.

Ярмарок працюватиме до тих пір, поки будуть покупці.

Пропонуємо вашій увазі запис прямого ефіру, який сайт «Є» вів на своїй сторінці в «Фейсбук»:

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята