ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

Без таблеток та зеленки: в Україні оновлять склад автомобільних аптечок

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1008
В Україні оновлять автомобільні аптечки
В Україні оновлять автомобільні аптечки. Фото: ukrstrahovanie.com.ua

Останнє оновлення було 20 років тому.

У МОЗ пропонують оновити аптечки в автомобілях. Відповідний проект наказу подали на погодження. Про це повідомили на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я.

В оновлених аптечках не буде медичних препаратів – зеленки, таблеток, які мають термін придатності і далеко не завжди вчасно оновлюються в аптечці. Пріоритетними для водія мають стати препарати, за допомогою яких можна зупинити кровотечу: бинти різної ширини, серветки.

Замість резинового джгута в автомобільній аптечці пропонують використовувати механічний засіб для зупинки кровотечі по типу САТ, який можна накласти собі самотужки. Адже як запевнили у МОЗ, приблизно 80% смертей внаслідок ДТП трапляється саме через втрату крові потерпілого.

Перелік медичних виробів та інших матеріалів, які повинні бути в складі аптечок медичних мотоциклетних, автомобільних та автобусних востаннє переглядався Міністерством охорони здоров’я України 20 років тому. Теперішній проект наказу має на меті привести аптечки у відповідність до європейських норм та стандартів.

 Читайте також: Швидкість руху обмежили, а перевірити її дотримання нічим, - патрульна поліція.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята