ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Отруйна гадюка мало не покусала сім'ю та їх врятував... собака

Суспільство 4091
Зміїний бебі-бум зоологи пов\'язують зі спекою
Зміїний бебі-бум зоологи пов'язують зі спекою. Фото: shepetivka.com.ua

Сталося це у Шепетівці.

Місцеве видання Сайт Шепетівки повідомляє, що отруйна гадюка мало не покусала сім'ю та їх врятував собака, який отримав отруйний укус замість них. За словами голови сімейства Євгена Ступака, дружина та дочка саме приїхали із Хмельницького і побачили біля воріт, що ведуть у подвір'я, змію.

"Вони подумали, що це вуж, не звернули уваги та пішли в дім. Гад поліз за ними, собаки це побачили і почали гавкати, тоді гадюка і вкусила одного з псів. На щастя, дружина не розгубилась та порубала отруйного плазуна сапою", - цитує чоловіка видання.

Гос­по­дар від­ра­зу від­віз чо­ти­рилапого по­тер­пі­ло­го до вет­лі­кар­ні. Йому поставили крапельниці, адже собака був у важкому стані. Вчасно надана допомога врятувала чотирилапого друга. 

"Рід отруйний, гадючий цьогоріч, кажуть знавці, зросте у кілька разів. Зміїний бебі-бум зоологи пов'язують зі спекою. "Літо, мало дощів - кількість змій буде більша ніж у попередні роки. Зараз суха погода і це якраз впливає на життєдіяльність змій,вони дуже активні", - цитує зоолога видання. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую