ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

Діти, які постраждали в резонансній ДТП під Хмельницьким, досі в лікарні

Суспільство 6351
Троє дітей, які постраждали в ДТП на в'їзді до Хмельницького, й досі лежать в міській дитячі лікарні
Троє дітей, які постраждали в ДТП на в'їзді до Хмельницького, й досі лежать в міській дитячі лікарні. Фото: з архіву

Двоє дівчаток перебувають в реанімації.

П’ять днів минуло відтоді, як сталося смертельне ДТП на під‘їзді до міста Хмельницького. За кермом був директор Департаменту освіти і науки Хмельницької міськради Роман Миколаїв. В салоні автомобіля перебували ще шестеро осіб. 33-річна Наталія Докторук та 32-річний Олександр Манзюк загинули на місці події. Троє дітей і 30-річна жінка зараз перебувають в лікарні.

Найбільше постраждала в резонансному ДТП Вікторія Манзюк. П’ять годин поспіль хірурги Хмельницької обласної лікарні оперували дитину. Стан її здоров’я розцінювали як важкий і ніяких прогнозів не давали. Проте, станом на 4 червня, медики повідомили, що загрози життю Вікторії немає.

«Дитина при свідомості. Можу казали про позитивні зміни в стані її здоров’я, проте він і досі важкий. У дівчинки множинні травми та переломи. Лікарі наклали гіпс, тому пацієнтка постійно лежить. Харчується Вікторія через зонд. Усе необхідне лікування проводиться згідно з показами, але на її одужання потрібен час», - каже заступник головного лікаря Хмельницької міської дитячої лікарні Іван Гуцул.

Поряд з Вікторією, у реанімаційному відділенні Хмельницької міської дитячої лікарні перебуває донька загиблої завідувачки ДНЗ Наталії Докторук 9-річна Вероніка.

«Стан здоров’я дитини середньої важкості. Вона самостійно дихає та перебуває при свідомості», - каже Іван Володимирович.

Йде на поправку 8-річна Каріна і Антоніна Манзюк, яка минулого тижня втратила свого чоловіка. Наразі жінка перебуває в Хмельницькій обласній клінічній лікарні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую