ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

Вікторію Манзюк, яка постраждала в резонансній ДТП під Хмельницьким, транспортували в "Охматдит"

Суспільство 5074
Рідні перевезли Вікторію до національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит»
Рідні перевезли Вікторію до національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Фото: depcontrol.org

Інші постраждалі знаходяться в задовільному стані, кажуть медики.

Майже три тижні минуло відтоді, як сталося смертельне ДТП на під‘їзді до міста Хмельницького. За кермом, за версією слідства, був директор Департаменту освіти і науки Хмельницької міськради Роман Миколаїв. В салоні автомобіля перебували ще шестеро осіб. 33-річна Наталія Докторук та 32-річний Олександр Манзюк загинули на місці події. Травмувалися троє дітей і 30-річна жінка.

Найбільше постраждала в резонансній ДТП 11-річна Вікторія Манзюк. П’ять годин поспіль хірурги Хмельницької обласної лікарні оперували дитину. Стан її здоров’я розцінювали як важкий і ніяких прогнозів не давали. Дівчинку лікували тиждень в обласній лікарні, ще тиждень в реанімації міської лікарні. Цього тижня, рідні перевезли Вікторію до національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

«Мені відомо, що спочатку дитину мали транспортувати до київського інституту ортопедії та травматології, але з невідомих мені причин її туди не взяли. Дівчинку відвезли до «Охматдиту», де вона перебуває і зараз», - розповів керівник управління охорони та здоров’я Хмельницької міської ради Борис Ткач.

Медик додав, що медичної потреби в цьому не було, адже лікарі хмельницького робили усе необхідне, однак рідні виявили бажання транспортувати хвору до столиці.

«Стан здоров’я дитини й досі важкий. У неї забої грудної клітини, нирки, тазу, черепно-мозкова травма. Найбільше постраждало око та плече дівчинки. Лікарі хмельницької обласної лікарні зшивали оболонки ока. Задача була одна – врятувати його. Є дані, що пацієнтка почала бачити. Щодо плеча, то у дівчинки стоїть апарат штучної фіксації», - розповів Борис Васильович.

Щодо інших потерпілих - 9-річної Вероніки та 8-річної Каріни, вони й досі перебувають в лікарні. Однак, за словами медика, їх стан задовільний і найближчим часом дітей випишуть з лікарні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую