ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Підсумки дня: в очікуванні висновку екологів та інші літні "сюрпризи"

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 662
Розпочався новий інформаційний тиждень
Розпочався новий інформаційний тиждень. Фото: автора

Якими були новини 2 липня.

Починаючи новий інформаційний тиждень сайт «Є» продовжує стежити за ситуацією довкола масової загибелі риби в річці Смотрич поблизу Кам’янця-Подільського. Результатів лабораторних досліджень досі немає. Як обіцяють екологи, їх можна очікувати лише наприкінці тижня. Вже тоді й стане відомо, чи були у воді отрутохімікати, які б спричинили мор риби.

Тим часом уже завтра в Кам’янці-Подільському відбудеться відкриття новітньої першої в Україні та лише п’ятої в світі біо-теплоелектростанції, що вироблятиме теплову та електричну енергію. Уже сьогодні стартувала додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Абітурієнти, які з поважних причин не з’явилися на тест основної сесії, мали можливість скласти ЗНО з української мови та літератури.

Не обійшлося у нинішніх новинах і без криміналу. Так, в Шепетівці, грабуючи крамницю, злодій прихопив 2 пари трусів та декоративну косметику.

У Хмельницькому тим часом лікарі фіксують спалахи харчових отруєнь. Через інфекції «брудних рук» та неякісну їжу нині п’ятеро пацієнтів в реанімації.

Уже на вихідні в Старокостянтинові та Самчиках відбудеться всеукраїнський етнофест: «Болохівські гостини» - культурно-мистецький проект став унікальним явищем на культурних теренах України, піднявши історичний пласт забутої держави – Болохівщини, яка існувала в ХІ – ХІІІ століттях на території сучасної Старокостянтинівщини.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята