ye-logo.v1.2
23 Травня, 2019

Підсумки дня: Хмельницький тоне, Трамп відмовчується, а археологи продовжують дивувати унікальними знахідками

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1526
"Потоп" застав хмельничан після робочого дня. Фото: з Фейсбуку Макса Горького

Якими були новини 16 липня.

Що ж, літні зливи, які за кілька хвилин можуть наробити чималого клопоту, схоже, увійшли цього літа в норму. Нині шалена злива у Хмельницькому, виливши на місто тонни води, вкотре спричинила транспортний колапс. «Потоп» на кількох вулицях застав хмельничан, коли більшість саме поверталися з роботи до дому. Схоже, у деяких місцях міста, які топить уже не вперше, таки час ремонтувати зливову каналізаційну систему.

Тим часом сьогодні усі очікували не дощу, а новин з Гельсінкі, де пройшла зустріч американського і російського президентів Дональда Трампа і Володимира Путіна. Їх розмова тет-а-тет тривала більше двох годин, хоча планувалося лише 90 хвилин. Після неї два лідери дали спільну прес-конференцію, протягом якої українці чекали почути хоч щось про те, про що було домовлено чи що обговорювалося. Як повідомляє Радіо Свобода, Володимир Путін на прес-конференції сказав, що Дональд Трамп має відому позицію щодо Криму і дотримується її й далі: «приєднання», як називають у Москві анексію українського півострова, незаконне. Путін повторив при цьому свою позицію, що для Росії питання Криму, мовляв, «закрите». У свою чергу, американський президент ніяк не відреагував на запитання журналістів про анексію Криму.

У Хмельницькому не меншає тривожних новин, що стосуються теми здоров’я. В міську інфекційну лікарню продовжують поступати хворі на кір. А от в Ярмолинцях ледве врятували трьох людей після споживання грибів. Три дні вони пробули в реанімації.

Тим часом хмельницький веломандрівник сьогодні поділився цікавими планами: дуже скоро Сергій Толстіхін вирушить вивчати зелений туризм сусідніх країн. На двоколісному він планує подолати 1600 кілометрів Польщею, Литвою і Білоруссю. Головна мета – вивчити зелений туризм цих країн.

Кам’янець-Подільський вкотре дивує унікальною знахідкою. Невтомні археологи продовжують шукати нові цікавинки. І знаходять! Так, археолог Павло Нечитайло, розповів про знайдену нещодавно старовинну бруківку. Це мощення ще старіше, аніж знайдене в місті у 2016 році на Польському ринку. Тоді, до речі, знайдене мощення історики вважали найстарішим в Україні.

Тим часом вчитися на історика, чи на когось іншого нині багато в чому залежить від… гаманця. Сайт «Є» розпитав, яку ціну правлять хмельницькі виші за навчання. Ціни, як виявилося, стартують від 6500 і сягають… 40 тисяч гривень.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео