ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

Підсумки дня: нове у справі Романа Миколаїва, безпека дітей та осінні дива у природі

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1241
Новини Хмельниччини сьогодні були різнопланові
Новини Хмельниччини сьогодні були різнопланові. Фото: з архіву

Якими були новини 13 вересня.

Сьогодні чимало новин на Хмельниччині так чи інакше мають стосунок до дітей. Так, підростаюче покоління вкотре доводить, що нинішніми дітьми можемо пишатися. Артем Харченко, 14-річний хлопчик зі Старокостянтинова, увійшов до сотні найвидатніших дітей України. Його незламний характер, впевнені автори «Енциклопедії дитячих талантів. 100 найвидатніших дітей України», безперечно, приведе до зірок. Діти доводять, що вони безстрашні, в будь-який момент здатні прийти на допомогу. Тож історія, що сталася ще наприкінці весни в Ярмолинцях, безперечно отримала логічне продовження: хлопчика зі Львова, який витягнув свого товариша-ярмолинчанина з водойми, нагородив Президент як Героя – рятувальника року.

Берегти здоров’я дітей нині закликало Міністерство охорони здоров’я, нагадавши про необхідність щеплень для відвідування шкіл та дитячих садків. «Якщо у вашої дитини є протипоказання до щеплення, вона має отриматии відповідну довідку у лікаря, коли проходить обов’язковий профілактичний огляд. Рішення про допуск таких дітей до закладів освіти приймає комісія лікарів відповідного лікувально-профілактичного закладу», - йдеться у повідомленні МОЗ органам місцевої влади.

Також сьогодні відбулося слухання справи екс-очільника Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради. Адвокат Романа Миколаїва вкотре просив суд про менш суворий запобіжний захід (аби його випустили з СІЗО, де він перебуває майже чотири місяці) і наводив докази, які мали б спростувати твердження прокурора та слідчого.

Тим часом хмельничан не перестає дивувати… природа. Хмельницькі каштани, яблуні та навіть магнолії «переплутали» пори року і знову зацвіли. Соцмережі рясніють знімками природної аномалії, осінніх квітучих дерев. Подібне явище хоч і зустрічалося в минулі роки та цієї осені цвіту на деревах особливо багато.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую