ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В Кам’янці-Подільському відкриють меморіальну дошку наймолодшому загиблому бійцеві

Суспільство 2114
Пам
Пам'ятний знак встановлять на фасаді ЗОШ №15 – школи, яку Ростислав закінчив у 2012 році. Фото: з архіву

Пам’ятний знак встановлять на фасаді школи, де він навчався.

28 вересня у Кам’янці-Подільському буде відкрито меморіальну дошку на честь загиблого бійця на Сході України, кам’янчанина Ростислава Доброшинського.

Як повідомляють в прес-службі Кам’янець-Подільської міської ради, пам’ятний знак встановлять на фасаді ЗОШ №15 – школи, яку Ростислав закінчив 2012 року.

Нагадаємо, свій військовий обов’язок з 2015-го і упродовж двох років Ростислав виконував на Сході. Був прийнятий на військову службу за контрактом Кам’янець-Подільським міськрайонним військовим комісаріатом і проходив її у 8-му окремому мотопіхотному батальйоні у складі 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України. Наприкінці травня був передислокований у район Попасної. Його життя обірвалося 1 серпня 2017 року під час обстрілу українських позицій снайпером. Ростислав Доброшинський - наймолодший у Кам’янці загиблий учасник війни на Сході України. Спочиває Герой на Алеї Слави міського кладовища.

Усіх небайдужих кам’янчан просять прийти об 11.00 до ЗОШ №15 і вшанувати пам'ять Героя.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую