ye-logo.v1.2

Нетішин досі в зоні димового туману: рекомендують обмежити перебування на вулиці

Суспільство 1907
Керівникам шкіл та ДНЗ надано рекомендації обмежити перебування дітей на вулиці, заняття проводити з закритими вікнами, не випускати дітей на фізкультуру
Керівникам шкіл та ДНЗ надано рекомендації обмежити перебування дітей на вулиці, заняття проводити з закритими вікнами, не випускати дітей на фізкультуру. Фото: Виконавчий комітет Нетішинської міської ради

Смог спричинили затяжні торф’яні пожежі.

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради попереджає мешканців міста та околиць про те, що місто все ще затягує димом.

«Нетішин опинився у зоні смогу, який спричинили затяжні торф’яні пожежі на території Острозького району. Сьогодні, 22 жовтня, це відчувається найбільше. Північно-західний вітер зі сторони Острога, а також туман, і місто накрите пеленою. На місці події працюють підрозділи ДСНС Рівненської області, проте тління торф'яників – це доволі затяжний процес, оскільки складно дібратися до самого вогнища», - йдеться у повідомленні відділу з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Керівникам шкіл та ДНЗ надано рекомендації обмежити перебування дітей на вулиці, заняття проводити з закритими вікнами, не випускати дітей на фізкультуру. Дітям і дорослим з легеневими захворюваннями рекомендують одягти при виході на вулицю зволожену ватно-марлеву пов’язку.

Нагадаємо, на Рівненщині вже кілька днів поспіль горить суха трава та торф’яники.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую