ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2019

Підсумки дня: пристрасті за «підземкою» та алко-окуляри

Ангеліна Мовчан Суспільство 964
Хоч погода і не зимова, але насолоджуйтеся кожним днем зими
Хоч погода і не зимова, але насолоджуйтеся кожним днем зими. Фото: blog.i.ua

Яким був день 5 грудня читайте у короткому огляді новин.

Сьогодні стало відомо, що колишній голова Полонської райдержадміністрації Віктор Солодкий, який підозрюється в одержанні хабара, добивається в судах поновлення на займану посаду. Він добивається скасування розпорядження Президента України про своє звільнення з посади голови РДА та добивається поновлення його на посаді. Чим закінчиться судова тяганина, будемо повідомляти додатково.

Тим часом у Хмельницькому сьогодні міська влада намагалася повернути «підземку» у комунальну власність. Після численних судових рішень і роботи виконавчої служби, врешті виявилося, що не все так просто. Виконавча служба не змогла знайти… точне місце розташування майже 700 квадратних метрів, які треба було повернути. За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, договір передачі "підземки" укладався із суттєвими порушеннями. В акті немає ніякого технічного паспорта, відповідно - встановити, де ж знаходиться ця територія, яку мають забрати - невідомо.

А поки в «підземці» шукали приміщення, у патрульній поліції водіям нагадували про те, що бачить і як реагує водій, який керує транспортними засобами в нетверезому стані. У рамках акції «Випробуй у безпеці» презентували «алко-окуляри», які імітують стан алкогольного сп’яніння.

Якщо ж вийти інформаційно за межі міста, теж не так все спокійно. У Хмельницькому районі сьогодні сталася ДТП: рейсовий автобус в’їхав у вантажівку з худобою. У ДТП травмувалося шестеро пасажирів автобуса. Ще четверо осіб обходять обстеження на визначення важкості травмування. Також стало відомо, що у вантажівці були телята, одне з яких травмувалося.

У Кам’янці-Подільському почали підготовку до відзначення 100-річчя Української народної республіки. В рамках відзначення річниці УНР у місті планують збудувати меморіальний комплек, створити кімнату-музей у приміщенні міської ради Кам'янця-Подільського, відзняти документально-ігровий фільм та видати книгу. Також планують, що Нацбанк України випустить пам'ятну монету, а Укрпошта - марку на честь сторічної історії УНР. У жовтні ж наступного року в Кам'янці-Подільчькому планують провести військово-історичну реконструкцію та встановити 14 жовтня як День присяги на вірність Україні та відзначати дату на державному рівні.

У тому ж таки Кам’янці-Подільському б’ють на сполох і просять в Кабміну 40 мільйонів гривень. Кошти потрібні на виготовлення науково-проектної документації і проведення термінових консерваційних, протиаварійних ремонтно-реставраційних робіт комплексу Старого і Нового замків. Зазначається, що 25 ділянок комплексу знаходяться в аварійному стані. Першочергові об’єкти, які потребують негайного початку робіт це: західний каземат Фортеці, Напівбашта (нещодавно виявлений об’єкт), Водяна башта, мури Фортеці, мури південного двору та Південна башта, внутрішній двір Старого Замку, башта Ляцкоронська.

І наостанок, почитайте: Шведська сталь та ручна робота: стало відомо коли і яким буде годинник на вежі кінотеатру «Планета»

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую