ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

Операція "Новорічна ялинка": на Хмельниччині зафіксували шість порушень

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 467
На Хмельнтччині
На Хмельнтччині "полюють" на продавців нелегальних ялинок. Фото: з архіву редакції

Рейдові перевірки по області тривають.

На Хмельниччині триває операція "Новорічна ялинка". Як повідомляють в прес-службі Держекоінспекції області, станом на 27 грудня проведено десять рейдових перевірок. У результаті рейдів склали шість протоколів про адміністративні правопорушення, які направили до судових органів для прийняття відповідного рішення.

В екоінспекції попереджають, за придбання чи збуту новорічних ялинок без документів, що підтверджують законність їх придбання, передбачена відповідальність згідно зі статтею 88-1 Кодексу України. "Це тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1700 гривень з конфіскацією об’єктів рослинного світу чи без такої, про що рішення приймаються відповідними місцевими судами, - йдеться в повідомленні. - За аналогічне порушення в межах природно-заповідного фонду сума накладеного штрафу складає 1700-3655 гривень".

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області закликає купувати новорічні ялинки тільки в організованих пунктах продажу. У Хмельницькому таких місць цього року аж 17.

Згідно з законодавством України підприємці повинні мати при собі такі документи: накладну з лісництва (при перевезенні товарно-транспортну накладну), сертифікат радіаційного обстеженні дерев, дозвіл на торгівлю з мокрою печаткою. У разі виявлення правопорушення, винні особи можуть бути притягнуті не тільки до адміністративної, а й до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, в обласному центрі ялинки продають від 50 до 4 тисяч гривень.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео