ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Підсумки дня: епідситуація та легалізація канабісу

Суспільство 1493
Коротко про новини дня, що минає
Коротко про новини дня, що минає

Якими були новини в останній день січня.

31 січня добігає до завершення. Останній день першого місяця року був, здебільшого, продовженням тем, якими жила і живе країна тривалий час. Від медицини до релігії та не тільки. Отож, коротко про новини у підсумках дня від сайту «Є».

Ситуація з захворюваністю на кір продовжує непокоїти багатьох. І сьогодні в Лабораторному центрі Міністерства охорони здоров'я у Хмельницькій області, навели дані за січень. Цього місяця на Хмельниччині 1058 людей захворіли на кір. І це при тому, що за увесь 2018-й хворих на цю недугу було 1324.

А ось очільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун не просто прокоментувала петицію з вимогою внести зміни до законодавства, щоб канабіс можна було використовувати у медичних та наукових цілях, яка з'явилася на сайті парламенту. А й… заклила підтримати її. Як написала Супрун, застосування канабісу в медичних цілях допомогло б майже двом мільйонам громадян, які страждають від хронічного болю та інших розладів.

Хмельничани ж, як власне і мешканці інших міст України, вже в травні можуть отримати нові тарифи на тепло та опалення. Про це сьогодні сайту «Є» розповів заступник міського голови Анатолій Нестерук. Причина – підвищення вартості газу на 15% саме з першого травня. Утім, ще до цього в Хмельницькому, мабуть, зростуть і ціни на вивіз сміття.

Ну, а поки триває процес реєстрації кандидатів у Президенти, у Національному банку України розповіли про очікуваний вплив виборів на економіку країни. Як заявила перший заступник голови Нацбанку Катерина Рожкова, для країни і для економіки в цілому важливо, щоб той, хто переможе у президентських перегонах, продовжив політику, яка буде спрямована на збереження макроекономічної і фінансової стабільності.

У Сатанові, що на Городоччині, сьогодні ж відкрили спортивний комплекс, який звели на території загальноосвітньої школи. Його почали будувати в 2016 році, а на спорудження витратили більше 14 мільйонів гривень. Тепер, очікується, що понад 8 тисяч людей матимуть змогу займатися спортом у нормальних умовах.

Ну, а вже завтра – перший день лютого. І найкоротший місяць зими, за прогнозами синоптиків, принесе мінливу погоду. Будуть як «плюсові» дні, так і морозні.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую