ye-logo.v1.2
11 Грудня, 2019

Шепетівських школярів відправили на карантин

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1137
Рішення призупинити освітній процес прийняв виконавчий комітет Шепетівської міської ради
Рішення призупинити освітній процес прийняв виконавчий комітет Шепетівської міської ради. Фото: ілюстрація 24tv.ua

Освітній процес призупинили до 15 лютого.

Шепетівських школярів відправили на карантин. Сьогодні, згідно з рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради, було вирішено призупинити освітній процес в навчальних закладах міста.

"За даними лабораторного центру епідемічний поріг не перевищено і на сьогодні становить 15 відсотків. Проте, з метою збереження здоров’я дітей і попередження розповсюдження інфекції, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення тимчасово призупинити навчання у всіх закладах загальної середньої освіти міста. Також навчання призупиниться у 4-х позашкільних закладах, інклюзивно-ресурсному центрі та міжшкільному навчально-виробничому комбінаті", - йдеться в повідомленні міськради.

Карантин триватиме з 7 лютого по 15 лютого.

Нагадаємо, з 28 січня по 03 лютого 2019 року показник захворюваності на грип та ГРВІ в області становив 11,2 відсотка вище порогового рівня. Як зазначають в Лабораторному центрі МОЗ у Хмельницькій області, епідемічні пороги перевищені у Славутському – на 66,9 відсотка, у Дунаєвецькому – на 3,5 відсотка та у Ізяславському районі – на 3,1 відсотка. Порівняно з минулим тижнем захворюваність серед дітей збільшилася на 11,2 відсотка, а у віковій групі 5-14 років – на 15,2 відсотка.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую