ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

Прогноз погоди на вікенд 8-10 лютого: тепла зима

Суспільство 990

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Яку погоду на Хмельниччині прогнозують найближчі днями.

За прогнозами синоптиків, протягом трьох наступних днів у Хмельницькій області не слід очікувати справжньої зимової погоди. Може складатися враження, що на дворі чи то пізня осінь, чи то рання весна.

Отож, за прогнозами Українського Гідрометцентру, 8, 9 та 10 лютого на території Хмельниччини збереження суха та тепла, як для цієї пори, погода. Якщо вночі 8 та 10 лютого прогнозують до шести градусів нижче нуля, то ось вдень стовпчики термометрів можуть сягнути шести градусів вище нуля. Опадів ні в п’ятницю, ні в суботу, ні в неділю не передбачають.

Схожу погоду прогнозує і ресурс «Синоптик». Нічні заморозки до мінус п’яти градусів, змінюватимуться денним теплом. Найтеплішу погоду прогнозують на неділю 10 лютого – до шести градусів з позначкою плюс.

За даними «Гісметео», у неділю 10 лютого може бути ще тепліше – сім градусів вище нуля. Утім, плюсова денна температура спостерігатиметься протягом усіх наступних трьох днів.

За народними прикметами, 8 лютого спостерігали за мишами. Вважалося, якщо вони вилазять з-під снігу, то слід чекати відлиги. А 9 лютого спостерігали за хмарами: якщо вони йдуть проти вітру — на сніг. На снігопад також вказував дим з труби, якщо він стелився землею без вітру. А 10 лютого люди боялись вітру, оскільки, вважали, що він передвіщав сире та холодне літо.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую