ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

За фактом побиття школярки у Хмельницькому порушено кримінальну справу

Суспільство 1440
Розслідування усіх обставин справи триває
Розслідування усіх обставин справи триває. Фото: rbc.ua

Батько потерпілої школярки написав заяву до поліції.

Детективи Хмельницького відділу поліції розпочали кримінальне провадження за фактом оприлюднення в інтернеті відео із зафіксованим на ньому побиттям неповнолітньої дівчини.

«Після допиту учасників конфлікту, ми чекали свідчення самої потерпілої, однак батько був проти того, щоб його доньку опитували наодинці. Днями до відділу поліції звернувся батько школярки та написав заяву. Слідчі вивчили усі матеріали і внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 126 Кримінального кодексу України «Побої і мордування». Розслідування усіх обставин справи триває», - розповів заступник начальника Хмельницького міського відділу поліції Ігор Кирник.

Паралельно з розслідуванням, з дітьми та їхніми батьками, а також у навчальних закладах, де вони навчаються, працівники ювенальної превенції проводять роз’яснювальну роботу щодо наслідків такої поведінки підлітків.

Нагадаємо, у соцмережах з’явилося відео, на якому підлітки в обласному центрі б’ють по черзі ученицю однієї з місцевих шкіл. Невдовзі з’ясувалося, що подія трапилася 5 квітня, неподалік ліцею №15, що знаходиться на вулиці Проскурівського Підпілля. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую