ye-logo.v1.2
5 Квітня, 2020

Підсумки дня: погода та розмови про техогляд

Суспільство 2137
Сьогодні майже увесь день видався дощовим та з сильними поривами вітру
Сьогодні майже увесь день видався дощовим та з сильними поривами вітру. Фото: Дарії Пастернак

Якими були новини сьомого травня.

Хабар у мільйон, сніг на Івано-Франківщині, дощ на Хмельниччині, біогазова установка, повернення обов’язкового техогляду для приватних автівок. Такими і не тільки новинами був насичений сьогодні інформаційний день. Отож, підсумки сьомого травня від сайту «Є».

Якщо на Хмельниччині сьогодні майже без перестанку падав дощ, то в Івано-Франківській області випав сніг. «Зима у травні» завдала чималих клопотів водіям. За повідомленням поліції Івано-Франківщини, на деяких ділянках доріг у зв'язку зі значними опадами зупинилися вантажні автомобілі і заблокували рух транспорту. Завтра ж, ймовірно, снігу не буде. Ну, а в Хмельницькій області прогнозують протягом усього дня хмарну погоду.

Івано-Франківську область сьомого травня засипало снігом. Фото facebook.com/patrolpolice.gov.ua

У Службі безпеки України сьогодні заявили про затримання арбітражного керуючого та директора підконтрольного йому збанкрутілого агропідприємства. Вони, за версією правоохоронців, вимагали від керівника одного з приватних підприємств хабар в один мільйон гривень. У таку суму вони наче оцінили нове укладання з комерсантом раніше розірваних арбітражним керуючим договорів з підприємством-банкрутом та не створення перешкод під час ведення ним сільськогосподарської діяльності. Факт отримання хабара задокументувалипід час передачі першої частини грошей – півмільйона гривень.

У Кам’янці-Подільському планують побудувати три біогазові установки з переробки курячого посліду, барди (відходів спиртового виробництва), намулу та інших відходів рослинництва. Пілотний проект хочуть впровадити за грантові кошти трастового фонду Фінляндії. Про це розповіли в міській раді. Це дозволить місту додатково отримувати 8 мільйонів кубів біогазу. Окрім того, нове виробництво дасть можливість ефективно утилізувати відходи виробництва та покращити екологічний стан краю.

У Хмельницькому ж хочуть реконструювати атракціон «Колесо огляду», що в парку імені Михайла Чекмана. Із бюджету вже виділили 300 тисяч гривень для виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення усіх експертиз. Щоправда, коли запрацює атракціон, який хмельничани ще називають «Чортовим колесом», невідомо. Лише припускають – у 2020 році.

А з 2022 року в Україні знову можуть бути обов'язкові технічні огляди для приватних автомобілів. Відповідний проект закону опубліковали на сайті Міністерства інфраструктури. Відповідно до законопроекту, перший технічний огляд особистих транспортних засобів повинен проводитися через чотири роки після першої реєстрації з подальшим його проходженням кожні два роки. «Для таксі і комерційних автомобілів законопроект передбачає щорічне проведення техогляду, починаючи з моменту першої реєстрації. Штрафи за несвоєчасний техогляд пропонується збільшити з 20 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (з 340 гривень до 1700 гривень), - пише «Економічна правда». - Проведення техогляду буде віддано приватним особам, при цьому буде сформовано ринкові ціни на послуги».

Завтра, 8 травня, Україна традиційно відзначатиме День пам’яті та примирення, а 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Які заходи запланували в Хмельницькому – читайте у новині «Де хмельничани покладатимуть квіти 8-9 травня».

Більше новини читайте на сайті «Є».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую