ye-logo.v1.2
17 Листопада, 2019

У Хмельницькому просто неба розмістили «Живу бібліотеку»

Суспільство 1491
Чергова Жива бібліотека пройшла в парку Франка. Цього разу від СЗОШ №22
Чергова Жива бібліотека пройшла в парку Франка. Цього разу від СЗОШ №22. Фото: Діани Сікорської

В такій спосіб намагаються зацікавити дітей до читання книжок.

28 червня «Жива бібліотека» розташувалась у парку імені Івана Франка. Подібний захід провели не вперше, адже подібна естафета передається школам по черзі, щоб залучати хмельницьких дітей до читання.

«Ми проводимо це на вулиці, бо так цікавіше, - кажуть вчителі СЗОШ №22, які перейняли естафету від школи №1. - Підходять усі бажаючі, хто хоче - читає сам, а комусь читаємо і ми».

Посеред парку грала весела музика та стояли стенди з дитячою літературою. Будь-хто міг взяти книгу, щоб почитати на місці, або навіть забрати з собою, за умови, що поверне наступного разу, коли проведуть «Живу бібліотеку», або ж принесе свою замін. На траві були розстелені килимки, де читали як діти з батьками, так і самі організатори-вчителі для усіх бажаючих в голос.

Діти також малювали розмальовки, а за готові малюнки була можливість взяти участь у безпрограшній лотереї. Призи – цукерки, наклейки, кульки, усе, що так любить малеча. Роботи ж розвішували та створювали міні-виставку, приурочену до Дня Конституції, адже на малюнках були написані статті з Основного закону, які пов’язані освітою.

Жива бібліотека в Хмельницькому

Діти в парку Франка могли і книги почитати, і послухати, як їх читають дорослі, й помалювати. Фото Діани Сікорської.

Окрім того, юних гостей запитували чи знають вони, що таке Конституція та закон. Відповіді були різними: «Конституція - це щось наукове», «Закон - це те, що всі мають робити» тощо. Педагоги ж пояснювали, що за свято сьогодні та чому слід знати закони. До речі, у самій бібліотеці можна було почитати й Конституцію України.

Чергова «Жива бібліотека» позаду. Коли наступна та, яка зі шкіл її проводитиме, поки що не вирішили.

Діана СІКОРСЬКА.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую