ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2020

Ситуація з отруєнням дітей, розкопки та кліщі - підсумки дня

Суспільство 2038
Новини дня - в інформаційних підсумках
Новини дня - в інформаційних підсумках. Фото: автора

Якими були новини 2 липня.

Отруєння дітей в таборі та будівництво мосту, яскраві фестивалі місяця та розкопки… Ці та інші новини сьогодні наповнювали інформаційний простір на Хмельниччині. Про них, а також про інші, не менш важливі, розповімо у традиційних підсумках від сайту «Є».

Обробити спецзасобами парки та сквери Хмельницького від кліщів просить хмельничанка в електронній петиції. Звернення уже набрало необхідну кількість підписів і направлене міському голові на розгляд. Та, виявляється, на практиці зробити не все так просто, бо, скажімо, потрібна техніка, а паркові площі – великі. До того ж, своє слово мають сказати екологи. До слова, такої процедури в Хмельницькому місті не проводили. Принаймні, за останні роки.

У Старокостянтинові тим часом знову візьмуться за ремонт мосту через річку Случ. Наразі тут вже освоїли 12 мільйонів гривень і ще планують витратити майже 15 мільйонів. Рух транспорту мостом знову перекриють. Планують, що завершать ремонт у вересні, хоча в міській раді й зізнаються, що, відповідно до умов тендеру, строки його завершення – до кінця грудня.

Інцидент з отруєнням дітей в таборі відпочинку на Миколаївщині в Коблево торкнувся Кам’янця-Подільського. Десятеро дітей з міста, які поїхали туди на відпочинок, також занедужали. Троє перебувають в лікарні. Наразі міська влада вирішує питання, чи забирати усіх дітей з табору, оскільки вважає умови перебування в цьому закладі неприпустимими.

З кожним днем все ближче до парламентських виборів. Віддати свій голос за партійні списки можуть і хмельничани, які у той день, 21 липня, не перебуватимуть за місцем постійної реєстрації. Як змінити місце голосування – розповіли сьогодні у відділі ведення Державного реєстру виборців Хмельницької міської ради. До слова, процедуру дещо спростили, порівняно з тією, яка була на час президенських виборів.

Тим часом в Меджибожі продовжуються розкопки давньої криниці, які археологи розпочали цієї весни. Вона розташована в Офіцерській вежі, котра довгий час була засипана будівельним сміттям. Наразі спеціалісти уже прокопали майже 14 метрів вглиб. До речі, тут уже натрапили на цікаві знахідки. Які саме – у нашому матеріалі.

І на останок – інформація для тих, хто любить відвідувати усілякі фестивальні дійства не лише в межах нашої області. Сайт «Є» зібрав інформацію про цікаві заходи, які відбуватимуться в липні по всій Україні. Так що плануйте та подорожуйте.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую