ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

Поліцейські громади, справа Революції Гідності та знову про щеплення – підсумки тижня

Суспільство 2089

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Якими були новини тижня що минає.

Поліцейські для громади, справа Революції Гідності та розчистка Південного Бугу для спорудження індустріального парку про це і більше дивіться і читайте у підсумку тижня від команди сайту «Є».

В Хмельницькій області не щепленими залишились 6 тисяч 363 дитини, з них за медичними проти показами щеплення не отримали 213 дітей, інші – через відмову батьків, такі данні повідомляють у Хмельницькій ОДА. Таким чином, план щодо щеплення дітей, був виконаний лише на понад 50 відсотків. Найменше щепленнями вдалося охопити однорічних дітей у Сатанівському, Теофіпольському, Городоцькому, Красилісвському та Білогірському районах.

Сьогодні Хмельницький міськрайонний суд таки розпочав підготовче засідання у справі Революції Гідності, а саме подій 19 лютого 2014 року під стінами хмельницького СБУ. Цього разу усі сторони процесу підтвердили обґрунтованість обвинувального акту. Захисник потерпілих, клопотала про повернення зібраних правоохоронцями доказів на доопрацювання, однак суддя відхилив його. Таким чином наступне судове засідання 27 серпня буде присвячене розгляду справи по-суті, зокрема підозрюваному Віктору Крайтору мають зачитати обвинувальний акт.
Нагадаю, Віктора Крайтора підозрюють у наказі підлеглим стріляти у активістів Революції Гідності 19 лютого 2014 року під час сутичок під стінами приміщення хмельницького управління СБУ. Тоді смертельно поранили Людмилу Шеремет, ще 4 активістів отримали травми. Пізніше від пострілів загинув ще один активіст Дмитро Пагор.

У Хмельницькому розпочали розчистку понад сім кілометрів річки Південний Буг від вулиці Тудової до східної об’їзної дороги поблизу села Копистин. Це вже друга частина запланованих робіт, які допоможуть покращити стан водойми. Крім того, розчистка річки необхідна для будівництва в обласному центрі індустріального парку. Його мають спорудити на Вінницькому шосе, неподалік головної річки міста. Розчистка Південного Бугу допоможе знизити рівень ґрунтових вод і відповідно не допустити її можливих підтоплень, — кажуть у міському управлінні з питань екології та контролю за благоустроєм. Попередні роботи на ділянці від Трудової до Бандери наразі зупинилися через законодавчі зміни. Крім того, передбачених 2,5 мільйони гривень не вистачило через додаткові роботи. Через не передбачені проєктом роботи кошторис зросте орієнтовно на 20 відсотків.

У Хмельницькому презентували новий проєкт «Поліцейський офіцер громади». Згідно із ним, громади зможуть мати одно або декількох поліцейських, які обслуговуватимуть лише визначену територію. Нацполіція зі свого боку забезпечить їх транспортом, а громада має обладнати місце роботи правоохоронців та, за потреби, житло. Хмельницька область п’ята, яка розпочинає конкурсний набір із чинних офіцерів. Після презентації проєкту керівники громад підписали меморандум про співпрацю із Нацполіцією. З цього моменту офіційно розпочалась робота над його реалізацією на місцях. На презентацію у Хмельницький завітав, голова Нацполіції України Сергій Князєв. Після офіційної частини він передав ключі від 18 новеньких автівок працівникам різних підрозділів поліції.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую