ye-logo.v1.2
15 Серпня, 2020

На річці Хомора знов зафіксували масову загибель риби

Суспільство 1342
Ймовірна причина загибелі риби — різке зниження рівня води
Ймовірна причина загибелі риби — різке зниження рівня води. Фото: khmeln.dei.gov.ua

У водоймі виявили майже сотню загиблих рибин.

Повідомлення про факт загибелі риби на річці Хомора у Полонському районі в управління Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області надійшло ще наприкінці минулого тижня. Подія сталася на межі Хмельницької та Житомирської областей.

За інформацією пресслужби управління, інспектори спільно з головним спеціалістом відділу іхтіології та регулювання рибальства Хмельницького рибоохоронного патруля обстежили частину водойми і прибережної смуги 30 серпня о 19 годині. Поблизу дамби вони виявили мертву рибу. Зокрема, 85 особин карася сріблястого, чотири щуки і одного ляща.

Опісля співробітники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області спільно з працівниками поліції провели ще одне обстеження й взяли проби води. За їх попередньою інформацією, загибель риби пов’язана з різким пониженням рівня води у водоймі. До цього ймовірно призвело порушення експлуатації гідротехнічної споруди.

«За фактом загибелі водних живих ресурсів на річці Хомора інспекцією вживаються заходи щодо нарахування збитків та передачі матеріалів до правоохоронних органів з метою встановлення винних та притягнення їх до відповідальності», — повідомляють у пресслужбі Держекоінспекції.

За її інформацією, сьогодні, 4 вересня, Держекоінспекція продовжує обстеження річки Хомора для встановлення остаточних причин загибелі риби.

Нагадаємо, у квітні цього року в річці Случ, що протікає Хмельницькою і Житомирською областями, сталася загибель риби. У сусідній області цей факт пов’язали з нечистотами, які скидає у річку Хомора ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика».

Читайте також: Чому досі не розпочалася реконструкція очисних споруд Понінківської фабрики

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую