ye-logo.v1.2
10 Серпня, 2020

Комунальники взялися вирішувати проблему підтоплення хмельницького речового ринку

Суспільство 1670
Нові водостоки облаштують на ділянці від ринку «Оптовик» до ринку «Бартер сервіс»
Нові водостоки облаштують на ділянці від ринку «Оптовик» до ринку «Бартер сервіс». Фото: з архіву

На заплановані роботи витратять майже мільйон гривень.

Декілька років поспіль після відлиги та рясних опадів хмельницький речовий ринок «потопає». Навесні цього року сильна злива, за годину, повністю залила на ринку вулицю Геологів. Один зі способів, яким в місті хочуть розв'язати цю проблему – облаштування водовідведення по проїзду Геологів.

Відповідний проєкт вже розробили, він пройшов експертизу, тож комунальники готуються розпочати роботи. За словами начальника управління житлово-комунального господарства Василя Новачка нові водостоки облаштують на ділянці від ринку «Оптовик» до ринку «Бартер сервіс».

«Проїзд Геологів проходить вздовж залізничної дороги біля речового ринку. Його під час злив постійно затоплює. Тому на ділянці проїзду від ринку «Оптовик» до ринку «Бартер сервіс» буде облаштовано 211 метрів водостоків. Це будуть труби діаметром 400 міліметрів. Окрім цього буде влаштовано три дощоприймальних колодязі. Проблема підтоплення ринків суміжних з Проїздом Геологів і його самого таким чином має вирішитись», - коментує Василь Новачок.

Проєкт розробило товариство з обмеженою відповідальністю «Хмельницькагропроект». Підприємство активно працює з державними установами. Згідно з інформацією ресурсу YouControl, за 2019 рік підприємство виготовило проєктної документації для установ області на 1 мільйон 68 тисяч гривень. Серед проєктів спортивні майданчики, амбулаторії сімейної медицини і не тільки. Зокрема за їх проєктом будуватимуть громадську вбиральню в сквері імені Тараса Шевченка.

Роботи по будівництву водовідведення на речовому ринку планують розпочати і завершити у жовтні-листопаді цього року. Та попри плани, грошей поки що, на весь обсяг робіт не вистачає. Орієнтовна вартість будівництва складає 979 тисяч гривень. В бюджеті міста наразі передбачено лише 650 тисяч гривень. За словами Василя Новачка додатковий ресурс планують знайти у жовтні, під час бюджетної сесії. А зараз комунальники шукають підрядника для виконання робіт.

«Підрядника ще не визначили, наразі дали проєкт декільком організаціям на розгляд. Вони подивляться, дадуть свої пропозиції і той хто дасть найнижчу ціну той і виконуватиме роботи», - говорить Василь Новачок.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую