ye-logo.v1.2

Укравтодор віддасть дорогу на Летичів місцевим підрядникам

Суспільство 7283
Ділянку протяжністю 40 кілометрів розділять на три частини
Ділянку протяжністю 40 кілометрів розділять на три частини. Фото: з архіву

За попередніми підрахунками, на весь обсяг робіт потрібно 1,5 мільярда гривень.

Державне агенство автомобільних доріг України планує залучити місцевих підрядників Хмельниччини для завершення робіт на ділянці траси М-12 (від села Голосків Летичівського району до кордону із Вінницькою областю). Про це сьогодні на колегії в облдержадміністрації заявив Петро Гнидюк, начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області. 

«Укравтодор надіслав нам лист з проханням надати інформацію про асфальтобетонні заводи потужністю 160 і більше тон за годину, які розташовані в області, та місцевих підрядників. Для того, аби залучити місцеві організації для продовження робіт на цій ділянці. Ми надали цю інформацію. Якщо проведуть тендер за скороченою процедурою і визначаться наші місцеві організації, то я гарантую, що за період 2020 року ця ділянка - 40 кілометрів, буде відремонтована», - розповів під час засідання колегії Петро Гнидюк.

За його словами, ділянку протяжністю 40 кілометрів розділять на три частини, оскільки весь обсяг достатньо великий для одного підприємства. А це відобразиться на термінах виконання. Укравтодор, в свою чергу, на кожну ділянку проведе тендер.

Міжнародний банк реконструкції та розвитку, за словами Петра Гнидюка, погодився продовжити кредитну лінію на цей об’єкт. За попередніми підрахунками, на весь обсяг робіт потрібно 1,5 мільярда гривень. Проте остаточна вартість робіт буде відома після проведення тендерних процедур.

Нагадаємо, що згідно з проєктом, на ділянці дороги від села Голосків (Летичівський район) до кордону із Вінницькою областю має бути проведена реконструкція та капітальний ремонт. У жовтні 2017 року, тендер на проведення робіт виграла китайська компанія «Сіньцзянь Комюнікейшн Констракшн Ґруп». Вартість проєкту склала понад 38,5 мільйонів доларів США, кошти на роботи виділив Світовий банк реконструкції та розвитку. У червні 2019 року Державне агентство автомобільних доріг України розірвало договір з підрядником через систематичне порушення підрядником умов будівництва. На дату розірвання контракту підрядник виконав лише окремі види робіт, що становить менш як 1 відсоток від загального обсягу робіт. Поки тривала фіналізація контракту з китайською компанією Укравтодор, за кошти експлуатаційного утримання доріг, залучив Хмельницький облавтодор для забезпечення безпечного проїзду.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую