ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

У Летичівському районі впіймали браконьєра з електровудкою

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 991
Залежно від потужності, електровудка діє у радіусі від 5 до 20 метрів
Залежно від потужності, електровудка діє у радіусі від 5 до 20 метрів. Фото: рибоохоронного патруля

Після застосування електроструму - грубе порушення водна ділянка стає нежиттєдайною.

Хмельницький рибоохоронний патруль сьогодні, 2 жовтня, під час рейду викрив громадянина з електровудкою. Інцидент стався на водоймі поблизу села Антонівка Летичівського району. Про це повідомляють у пресслужбі рибоохоронного патруля.

«Було виявлено грубе порушення правил рибальства. Громадянин здійснював вилов водних біоресурсів із застосуванням електроструму. У результаті, йому вдалося впіймати три екземпляри рака річкового», - йдеться у повідомленні рибоохоронців.

Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 76,5 гривні. На порушника оформлено протокол за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали справи будуть направлені до суду.

Читайте також: у Хмельницькому пройшов чемпіонат серед рибалок.

Як зазначають рибоохоронці, залежно від потужності, електровудка діє у радіусі від 5 до 20 метрів. При цьому вона здатна знищити все живе – від риби та ікри до планктону і найдрібніших мікроорганізмів. Та риба, яка залишається живою, у майбутньому втрачає здатність нереститися. Після застосування електроструму водна ділянка стає нежиттєдайною, а риба та мікроорганізми гниють і перетворюють водойму в мертву зону на багато років.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую