ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

На Хмельниччині рибалки-порушники завдали майже 90 тисяч гривень збитків

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 852
З початку 2019-го інспектори рибоохоронного патруля зафіксували 700 порушень правил рибальства
З початку 2019-го інспектори рибоохоронного патруля зафіксували 700 порушень правил рибальства. Фото: khm.darg.gov.ua

Минулого місяця на території області було зафіксовано 59 випадків порушення правил риболовлі.

Впродовж вересня цього року державні інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля викрили 59 випадків порушень природоохоронного законодавства. З них 16 — грубі порушення.

За інформацією пресслужби Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області, за період з 1 по 30 вересня на порушників законодавства інспектори наклали понад дві тисячі гривень шарфів. Проте збитки завдані рибалками-порушниками водним біоресурсам значно більші. Їх оцінюють у 89 тисяч 97 гривень.

«Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 179 кілограмів водних біоресурсів. З них 98 кілограмів на ринках та 8 кілограмів за актами безхазяйного майна. Також вони конфіскували 27 заборонених знарядь лову та ще 17 — за актами безхазяйного майна. Крім того, 50 справ передано до судів для притягнення винних до адміністративної відповідальності», — повідомляють у пресслужбі агентства рибного господарства у Хмельницькій області.

Минулого місяця найбільших збитків завдав рибалка, який виловлював рибу трьома сітками з річки Південний Буг поблизу села Марківці Летичівського району. Інцидент стався 24 вересня. У його сітках інспектори виявили 615 екземплярів плітки, 191 йоржа, 46 судаків, 42 окуні та одного окуня. Таким чином він завдав рибним запасам 80 тисяч 733 гривні збитків.

Загалом з початку цього року інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля зафіксували 700 порушень правил рибальства. Збитки завдані правопорушниками рибній галузі оцінюють у 251 тисячу 712 гривень.

Читайте також: У Хмельницькому СІЗО вилучили заборонені предмети

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую