ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Марафон Зеленського, стадіон у Кам’янці-Подільському – підсумки дня

Суспільство 2075
Пресмарафон за участі Зеленського став однією з ТОПових новин 10 жовтня
Пресмарафон за участі Зеленського став однією з ТОПових новин 10 жовтня. Фото: president.gov.ua

Якими були новини 10 жовтня.

Пресмарафон, який сьогодні розпочався о 10-ій ранку в Києві (та на момент виходу матеріалу ще тривав), став темою №1 не лише в Україні, а й в світі. Адже президента України Володимира Зеленського запитували не лише про справи та бачення розвитку нашої держави, а й про геополітику. Одне запитання стосувалося й Хмельниччини. Але не лише цим марафоном був наповнений нинішній інформаційний день. Отож, коротко про деякі новини 10 жовтня в підсумках від сайту «Є».

Коли ж Зеленський приїде до Хмельницького та призначить голову обласної державної адміністрації? Саме таке питання нині пролунало на пресмарафоні. Володимир Зеленський, якщо коротко, то відповів, що «найближчим часом». Утім, коли саме – не сказав. «Призначимо. Повинні призначити найближчим часом. У Хмельницькому показали всього дві кандидатури, - заявив Володимир Зеленський. - Знаєте, що відбувається? Як я тільки когось починаю розглядати, от зараз у Харкові, в мене там тільки дві кандидатури, як тільки я когось починаю розглядати, стільки бруду на цю людину… виливають всі. Місцеві, не місцеві. Будь-які засоби масової інформації. Тому що клани борються, не хочуть втратити нічого».

У Чорному Острові, що в Хмельницькому районі, говорили не про політику (про неї, мабуть, також згадували), а про археологічну експедицію, яка досліджує заїжджий двір Ратуші. «Найцікавіше, що ми відкрили в самій споруді - підвали 19 століття, які з’єднані з іншими спорудами галерейного типу, що ведуть у напрямку палацу Пшездецьких та в напрямку костьолу. Вони добре збережені, муровані з цегли, але ми їх ще не розчищали. Ці роботи ще попереду», - прокоментував керівник експедиції, очільник Кам’янець-Подільської архітектурно-археологічної експедиції ДП «Науково-дослідний центр «Охоронна археологічна служба» Інституту археології НАН України Павло Нечитайло.

Питання реконструкції стадіону в Кам’янці-Подільському, про яку почали говорити ще три роки тому, зрушило з місця. Влада Кам’янця провела тендер, який виграла столична фірма. І вже до кінця цього року мають розпочати перші роботи. Завершити ж капремонт спортивної споруди мають до 31 грудні 2021 року.

В обласному ж центрі планують розширити проїжджі частини вулиць і збудувати нові заїзні кишені майже у всіх мікрорайонах. Це передбачено «Програмою розвитку та вдосконалення міського пасажирського транспорту міста Хмельницького на 2019-2023 роки», яку прийняла міська рада. Та це ще не все. «Впродовж п’яти років Хмельницький закупить 60 низькопольних і 6 на автономному ходу тролейбусів. Їхня орієнтовна вартість становитиме 490,5 мільйонів гривень. Крім цього, місто закупить ще 65 низькопольних автобусів за 426 мільйонів гривень. Придбання транспорту профінансується з міського бюджету», - розповів виконуючий обов’язків начальника міського управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев.

Та це справа не одного року. Натомість, вже завтра, 11 жовтня, у Хмельницькому розпочнуться заходи до Дня захисника України. А 13 жовтня проведуть фестиваль повсталого духу «Лицарський хрест». Що це за фест та що запланували організатори, читайте у відповідній новині на сайті «Є».

Більше новин читайте на сайті «Є» в розділі «Всі новини».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую