ye-logo.v1.2
22 Листопада, 2019

Диверсія та проєкт «Я повертаюсь» - підсумки дня

Володимир ХОЛОД Суспільство 563
Коротко про деякі новини 22 жовтня
Коротко про деякі новини 22 жовтня. Фото: автора

Якими були новини 22 жовтня.

Пошкоджений турбогенератор атомної, кашлюк, рекордно теплий жовтень – ось неповний перелік новин, якими нині був насичений інформаційний простір Хмельниччини. Отож, про ці й не тільки новини у традиційних підсумках дня від сайту «Є».

В Єдиному реєстрі судових рішень опублікували ухвалу Шевченківського районного суду Києва, з якої можна трохи ознайомитися щодо розслідування справи пошкодження турбогенератора енергоблоку №1 Хмельницької атомної електростанції, факт якого зафіксували в серпні цього року. Виявляється, що слідчі припускають, пошкодження турбогенератору могло бути навмисним, а отже це могла бути диверсія.

У Хмельницькому обласному центрі з гідрометеорології розповіли, що минулий вікенд у Хмельницькому були найтеплішими за останніх 74 роки роки. «Проаналізувавши другу декаду жовтня, ми дійшли висновку, що на Хмельниччині вона стала найтеплішою за увесь період спостережень, тобто, з 1945-го року. Зафіксована декадна температура на 6-7 градусів вища за норму», - розповіла завідувачка сектору підготовки інформації Хмельницького обласного центру з гідрометеорології Вероніка Апполонова. А ось якою буде погода завтра, читайте на сайті «Є».

Ветерани АТО Сергій Ліщук, який зараз працює касиром на ринку «Ранковий»; Роман Манчуляк – дорожній робітник комунального підпрємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг; Денис Дудинець – вчитель ЗОШ №29; Падиняк Павло – водій комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг – усі вони стали учасниками проєкту «Я повертаюcь». В обласному центрі з’явилися плакати із світлинами чоловіків, що повернулися із війни і пішли працювати в комунальні заклади міста. Утім, проєкт лише стартував, а тому учасників буде ще більше.

У Кам’янці-Подільському cьогодні відбулась чергова робоча нарада з питань підготовки проекту рішення щодо будівництва сміттєпереробного комплексу. Після обговорень, що стосуються техніко-економічне обґрунтування майбутнього комплексу та узгодження необхідного пакету документів, проєкт рішення мають винести на громадські слухання та сесію міської ради.

На Білогріщині унікальна пам’ятка XVII століття – аріанська вежа-каплиця, що біля селі Тихомель, чекає на етап свого відновлення. На першочергові протиаварійні роботи з бюджету області ще в вересні виділили понад 340 тисяч гривень. Та поки розпочати роботи з відновлення унікальної аріанської вежі-каплиці не вдається. «Кошти виділені, але проблема їх освоєння, на жаль, таки є», - розповів сьогодні Віталій Олуйко, один з ініціаторів відновлення аріанської каплиці в Тихомелі.

В області зростає кількість хворих на кашлюк. Якщо порівнювати з минулим роком, то зростання вже сягнуло у два рази. Детальніше в матеріалі «На Хмельниччині зростає кількість хворих на кашлюк: як розпізнати хворобу на ранніх стадіях».

Ну, а більше новин читайте на сайті «Є» в розділі «Всі новини».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую