ye-logo.v1.2

Декларація, пікет прокуратури, перевізники – підсумки дня

Суспільство 1881
Коротко про новини 31 жовтня у підсумках від сайту "Є"
Коротко про новини 31 жовтня у підсумках від сайту "Є". Фото: з архіву

Якими були новини 31 жовтня.

Декларація майбутнього потенційного голови Хмельницької облдержадміністрації, конкурс перевізників у Хмельницькому, мітинг на майдані та пікет біля прокуратори – ось неповний перелік новин, якими був насичений сьогоднішній інформаційний простір Хмельниччини. Отож, коротко про деякі з них у підсумках від сайту «Є».

Ранок розпочався з того, що в Єдиному реєстрі декларацій о 4.40 з’явився «звіт» про доходи та майно за 2018 рік Дмитра Габінета – 36-річного хмельничанина, кандидатуру якого Кабмін схвалив на посаду голови Хмельницької ОДА. Тепер, щоб він очолив облдержадміністрацію, президент України має підписати відповідний указ. Із декларації Дмитра Анатолійовича можна зрозуміти не лише, скільки він заробив, а й де саме отримав дохід. Детальніше у матеріалі: «Якими статками володіє потенційний голова Хмельницької облдержадміністрації».

Правоохоронці нині розповіли про те, що оголосили підозру лікарю-анестезіологу однієї з лікарень, що розташована в Хмельницького. Медика підозрюють у вбивстві пацієнтки через необережність.

А на майдані Незалежності зібралися хмельничани, які вимагали покарати винних у смерті 11-річної Софії Чорнобай. Дівчина загинула в Хмельницькому 19 жовтня після аварії, в якій зіткнулися «Мерседес» та мотоцикл. Наталія Чорнобай, яка залишилася без доньки, винить в усьому водіїв транспортних засобів. Та один із них – громадянин Туреччини, вже не в Україні. Люди, які прийшли на майдан, згодом вирушили до обласної прокуратури, щоб запитати, як так сталося, що один із ймовірних винуватців трагедії втік із країни. Детальніше в матеріалі: «У Хмельницькому вимагали покарати винних у загибелі дитини».

В обласному центрі 31 жовтня відбувся конкурс перевізників. Маршрутів було 19 та чотири з них не знайшлося охочих. Решта 15 отримали нових перевізників, з якими будуть укладені договори на 1 і 5 років.

А в Києві засідав парламент. І серед багатьох законопроєктів, депутати проголосувала і за повернення до Кримінального кодексу статті, яка передбачає покарання за незаконне збагачення. За порушення нової статті 358 передбачили тюремне ув’язнення від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років. Також законопроєкт запроваджує процедуру цивільної конфіскації корупційних активів. Поріг для кримінальної відповідальності за незаконне збагачення встановили на рівні 6,5 мільйонів гривень, а для цивільної конфіскації - 1 мільйон гривень. Отож, за проєкт «Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів (№1031)» у четвер проголосували 259 нардепів. Серед них і представники Хмельниччини. Щоправда, не всі.

Представники пропрезидентської фракції «Слуга народу», за оприлюдненими даними електронного голосування на парламенстькому сайті, Микола Стефанчук, Олена Копанчук, Олексій Жмеренецький, Ігор Марчук, Денис Монастирський та Володимир Ватрас були «за», а Юрій Заславський - відсутнів. Позафракційний Сергій Лабазюк – не голосував. Віктор Бондар з депутатської групи «За майбутнє» утримався, а його колега по депгрупі – Олександр Герега – не голосував.

Вже завтра – перше листопада. Яку погоду в останньому місяці осені прогнозують синоптики – читайте у новині на сайті «Є». Також відзавтра хмельничани матимуть змогу здати небезпечні побутові відходи. Щоправда, екобус збиратиме їх по мікрорайонах за встановленим графіком.

Ну, а більше новин на сайті «Є» можете завжди прочитати в розділі «Всі новини».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую