ye-logo.v1.2
5 Грудня, 2019

Через зниження пасажиропотоку в Хмельницькому збільшать кількість комунального транспорту

Юна МІТРАШКО Суспільство 5376
У цьому році пасажиропотік знизився на 1 мільйон 100 тисяч платних пасажирів
У цьому році пасажиропотік знизився на 1 мільйон 100 тисяч платних пасажирів. Фото: з архіву

«Електротранс» планує скласти конкуренцію приватним перевізникам.

Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» завершило черговий аналіз пасажиропотоку в Хмельницькому. За словами директора підприємства Віктора Паламарчука, якщо порівняти дев'ять місяців 2019 року з аналогічним періодом 2018 року, то пасажиропотік знизився на 1 мільйон 100 тисяч платних пасажирів, тобто на 12 відсотків.

В 2018 році послугами «Електротрансу» скористалось 9 мільйонів 666 платних пасажирів, у цьому році 8 мільйонів 566 платних пасажирів.

«На наш погляд та, згідно з моніторингом підприємства, це пов’язано з тим, що велика кількість молоді виїжджає за кордон і також є велика частка тих, хто «пересідає» на власні автомобілі. Проте, якщо проаналізувати кількість пільговиків - ситуація інша. За цей період 2018 року маємо 20 мільйонів 176 тисяч пільговиків, проти 21 мільйона 307 тисяч пільгових пасажирів у 2019 році. Тобто, пільгових пасажирів більшає, а платних, навпаки, зменшується», - коментує ситуацію Віктор Паламарчук.

Тож зниження пасажиропотоку, за словами Віктора Анатолійовича, також пов’язане з тим, що люди частіше користуються послугами приватних перевізників. Маршрутки, на відміну від тролейбусів, маневреніші і швидші. Тому керівник підприємства вважає, що приватним перевізникам потрібно скласти якіснішу конкуренцію. Для цього хочуть максимально збільшити кількість транспорту і скорегувати інтервали поїздок.

«На підприємстві зараз 92 справних тролейбуси, на жаль, за кермо немає кого садити. Але зрушення є. На сьогодні в першу зміну виходить 76 тролейбусів. Зараз готуємо ще водіїв. Тобто в такій ситуації потрібно навпаки збільшувати кількість транспортних засобів, зменшувати інтервали руху бо молодь хоче їздити швидше і комфортніше. Тому потрібно створити конкуренцію приватним перевізникам», - коментує Віктор Паламарчук.

Читайте також: Нові маршрути громадського транспорту в Хмельницькому: коли запустять та куди поїдуть

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую