ye-logo.v1.2
21 Січня, 2020

Керівництво Держгеокадастру області відсторонили від роботи

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2645
Держгеокадастр перевірятимуть на законність рішень
Держгеокадастр перевірятимуть на законність рішень. Фото: www.google.com/maps

Така ж ситуація і з рештою управлінь по Україні.

У Держгеокадастрі розпочинається комплексна перевірка роботи територіальних осередків. Як повідомляє «Урядовий портал», від виконання посадових обов’язків відсторонили керівну верхівку усіх територіальних управлінь. У головному управлінні Держгеокадастру в Хмельницькій області разом із заступниками відсторонили начальника Василя Василенка.

«Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Денис Башлик відсторонив від виконання посадових обов’язків керівників та заступників керівників головних управлінь Держгеокадастру в областях та місті Києві з метою комплексної перевірки роботи органу», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, на меті мають перевірити дотримання вимог законодавства під час розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, реєстрації земельних ділянок та розгляду звернень щодо продовження (поновлення) договорів оренди за період 2018-2019 років.

Як повідомляють у головному управлінні Держгеокадастру у Хмельницькій області, наразі очікують наказ про призначення людини, яка виконуватиме обов’язки начальника. Робота обласного управління продовжується у звичайному режимі й зміна керівництва не вплине на перелік послуг, які надають.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую