ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Керівництво Держгеокадастру області відсторонили від роботи

Суспільство 3855
Держгеокадастр перевірятимуть на законність рішень
Держгеокадастр перевірятимуть на законність рішень. Фото: www.google.com/maps

Така ж ситуація і з рештою управлінь по Україні.

У Держгеокадастрі розпочинається комплексна перевірка роботи територіальних осередків. Як повідомляє «Урядовий портал», від виконання посадових обов’язків відсторонили керівну верхівку усіх територіальних управлінь. У головному управлінні Держгеокадастру в Хмельницькій області разом із заступниками відсторонили начальника Василя Василенка.

«Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Денис Башлик відсторонив від виконання посадових обов’язків керівників та заступників керівників головних управлінь Держгеокадастру в областях та місті Києві з метою комплексної перевірки роботи органу», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, на меті мають перевірити дотримання вимог законодавства під час розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, реєстрації земельних ділянок та розгляду звернень щодо продовження (поновлення) договорів оренди за період 2018-2019 років.

Як повідомляють у головному управлінні Держгеокадастру у Хмельницькій області, наразі очікують наказ про призначення людини, яка виконуватиме обов’язки начальника. Робота обласного управління продовжується у звичайному режимі й зміна керівництва не вплине на перелік послуг, які надають.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую