ye-logo.v1.2
26 Лютого, 2020

Авіатори зі Старокостянтинова – найкращі в Україні

Суспільство 2294
Бригаду тактичної авіації імені Петра Франка визнано кращою авіаційною частиною Повітряних Сил ЗС України у 2019 році
Бригаду тактичної авіації імені Петра Франка визнано кращою авіаційною частиною Повітряних Сил ЗС України у 2019 році. Фото: з архіву

Такі підсумки року.

За підсумками 2019 року бригаду тактичної авіації імені Петра Франка, яка дислокується в Старокостянтинові, визнали кращою авіаційною частиною Повітряних Сил Збройних силу України. Про це повідомили в пресслужбі Головного управління розвідки Міноборони України.

«За рік у бригаді проведено близько сотні льотних змін, під час яких льотчики виконували польоти вдень та вночі у простих та складних метеорологічних умовах, відпрацьовували польоти парами на малих та гранично малих висотах, виконували вправи з бойового застосування на авіаційному полігоні. Також льотчики бригади підтвердили свій високий професійний рівень під час стратегічних командно-штабних навчань ЗС України «Козацька воля – 2019» та міжнародних навчань «Сі Бриз – 2019», - зазначили у відомстві.

«Наша бригада - це добре налагоджений військовий механізм, де від вміння та фахової підготовки кожного військовослужбовця залежить загальний результат. Саме завдяки особовому складу ми досягли певного успіху. Ми не плануємо зупинятись на досягнутому і рухаємось уперед», - слова командира бригади Євгена Булацика наводять у преслужбі управління розвідки.

Нагадаємо, нещодавно в Старокостнятинові авіатори тренувалися у дозаправці в повітрі.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую