ye-logo.v1.2

Хмельницька школа отримала спецавтомобіль для дітей з особливими потребами

Суспільство 1030
Пані Леся взяла участь у конкурсі Global Teacher Prize Ukraine та потрапила до ТОП-50 фіналістів
Пані Леся взяла участь у конкурсі Global Teacher Prize Ukraine та потрапила до ТОП-50 фіналістів. Фото: https://khm.gov.ua

Отримати такий подарунок навчальному закладу вдалося завдяки мамі одного із учнів школи.

Ще у жовтні під час церемонії вручення освітянської премії Global Teacher Prize Ukraine 2019 сертифікат на здійснення мрії виграла вчителька початкових класів із Хмельницького Леся Шевчук. Відтак, Хмельницька спеціалізована школа №8, де навчається син Лесі Шевчук, мала отримати спецтранспорт для перевезення дітей з особливими потребами.

Вчора, 16 січня, хмельницькій школі нарешті передали спеціально обладнаний мікроавтобус. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

«Учні СЗОШ №8 одразу ж випробували новий транспортний засіб. Від сьогодні особливі діти будуть із комфортом доїжджати до свого закладу освіти», - йдеться уповідомленні.

Довідково: Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для вчителів, яку заснувала в 2017 році ГС «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation — засновником світової щорічної премії Global Teacher Prize. Її створили, щоб підкреслити важливість праці вчителя і визнання її на найвищому рівні; популяризувати новаторські підходи в освіті. Це одна з найбільших премій у світі за професійні досягнення, а у сфері освіти — перша і єдина премія такого масштабу.

Заклад освіти отримав мікроавтобус, обладнаний для перевезення дітей з особливими потребами.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую