ye-logo.v1.2

На правах реклами У чому унікальність каталогу автозапчастин Avtopro.ua

Суспільство 1061
Для пошуку потрібної запчастини слід ввести ВІН-код свого авто
Для пошуку потрібної запчастини слід ввести ВІН-код свого авто. Фото: tripoto.com

У сучасному бурхливому потоці життя автомобіль є невід'ємною її частиною.

З автомобілем комфортно та легко. І навіть якщо Ваше авто відрізняється якістю і надійністю, через певний час в ньому все одно доведеться міняти деякі деталі. У деяких з них зношуються ресурси в процесі експлуатації, а деяким шкодять погані дороги або неакуратне водіння.

Як показує практика (і статистика), купувати автозапчастини до авто найкраще в інтернеті. Однак в мережі так багато різних каталогів пропонують свої послуги. Яким з них скористатися? Перш, ніж відповісти на це питання, давайте перерахуємо основні мінуси (недоробки) більшості каталогів, з якими зустрічаються покупці.

З чим зіткнеться водій при виборі запчастини?

Щоб знайти заміну зламаної запчастини, треба знати її код. Іноді він знаходиться на самій деталі, на коробці від неї або документах. В інших випадках доводиться її вишукувати самому.

  1. Для цього слід ввести ВІН-код свого авто, після чого відкриється схема самого транспортного засобу, і вже по ній можна визначити код деталі. Але правильно зробити це може тільки фахівець - дилер, співробітник СТО або навчений менеджер. Звичайний водій зіткнеться з труднощами. Тому що перед ним з'явиться перелік незрозумілих технічних термінів, абревіатур, скорочень і виносок. Причому найчастіше вони написані на мові тієї країни, в якій виготовлялися запчастини.
  2. Далі шукана деталь може постати в декількох модифікаціях, а значить, і буде стільки ж різних кодів. А який вибрати? Знову-таки знає тільки професіонал.
  3. Велика частина каталогів пропонує артикули для полегшеного пошуку запчастини, які сформовані в групи. Але не завжди зрозуміло, в який з них знаходиться саме та деталь, яку Ви шукаєте.

І що? Не користуватися каталогом взагалі? Звичайно ж ні!

Кращим рішенням буде - використовувати каталог Avtopro.ua

Тому що кваліфіковані співробітники компанії створили такий універсальний і якісний каталог, користуючись яким, Ви не зіткнетеся з подібними труднощами.

  • Він досить простий і легкий у зверненні, тому що розрахований не тільки на професіоналів, а й на звичайних відвідувачів. Завдяки колосальній роботі команди Avtopro.ua всі терміни переведені на українську мову і написані в доступній для розуміння всіх покупців формі. Отже, споживач не припуститься помилки при виборі деталі.
  • Знайти запчастина можна в кілька кліків,ввівши її назву або код. У разі необхідності можна зв'язатися з адміністратором сайту (по телефону або по e-mail). Також цілодобово можна отримати відповіді на найбільш поширені питання в довідковому центрі.
  • Каталог включає найширший асортимент товару (майже 500 млн!) Від різних виробників. Є як оригінальні, їх аналоги, так і б/в. На авторазборках можна підібрати запчастини до машини по відмінним цінами і з гарантійним терміном або продати по частинах свою.
  • Компанія Avtopro.ua не заробляє на продажу комплектуючих, а тільки надає свою платформу для спілкування продавців і покупців. Тому вартість на товар не завищена, без націнок, отже, економічно вигідна.
  • Оформити замовлення і отримати товар можна в найкоротші терміни.

Команда Avtopro.ua постійно вдосконалюється і враховує думки і вимоги відвідувачів. Тому купувати з каталогом легко, вигідно і комфортно.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую