ye-logo.v1.2

TruCAM – рік роботи на трасах області: скільки правопорушень зафіксували та чи зменшилась аварійність

Суспільство 1132
На трасах області уже рік вимірюють швидкісний режим
На трасах області уже рік вимірюють швидкісний режим. Фото: з архіву

Патрульні мають три спецпристрої для вимірювання швидкості.

Рік тому, 11 лютого, на одній із ділянок траси М-12 «Стрий - Знам'янка», що проходить через територію Хмельниччини, розпочали вимірювати швидкість руху автомобілів. Для цього обласному управлінню патрульної поліції передали спеціальні пристрої - TruCAM. За рік кількість локацій, де фіксують швидкість, збільшилась у декілька разів.

«За період використання лазерного приладу TruCAM патрульні оформили 16 211 адміністративних матеріалів за порушення швидкісного режиму. Патрульні склали 15 354 постанов за перевищення швидкості більш як на 20 кілометрів за годину, та 857 постанов за перевищення більш як на 50 кілометрів за годину. На таких кермувальників наклали штраф на загальну суму 3 915 270 гривень і 437 070 гривень відповідно», - каже тимчасово виконуюча обов’язків старшого інспектора пресслужби УПП в Хмельницькій області Роксолана Вавренюк.

За її словами, наразі патрульні вимірюють швидкісний режим за допомогою трьох лазерних приладів. Проводять таку роботу на зазначених відрізках дороги:
-місто Хмельницький (вулиця Західно-Окружна);
- східний під’їзд до міста Хмельницького (між 0 та 4 кілометрами автодороги М12-03);
-автодорога М12 «Стрий-Знам’янка» між 191 та 332 кілометрами (від кордону Тернопільської до Вінницької області);
- автодорога Н03 «Житомир-Чернівці» між 188 та 300 кілометрами (від міста Хмельницького до кордону з Чернівецькою областю).

«Загалом, у 2019 році на території обслуговування управління патрульної поліції в Хмельницькій області сталося 1 923 дорожньо-транспортних пригоди, у яких загинуло 32 особи та ще 428 отримало травми різного ступеня важкості. У 2018 році зафіксовано 1890 ДТП, в яких загинуло 33 особи та ще 404 отримало травми», - зазначають у пресслужбі патрульної поліції.

Основними причинами дорожньо-транспортних пригод - порушення безпечної швидкості, правил маневрування та проїзду перехресть, керування транспортним засобом у нетверезому стані, перехід у невстановленому місці, виїзд на зустрічну смугу, тощо.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую