ye-logo.v1.2

Чому січневі платіжки за опалення вищі за грудневі: «Хмельницьктеплокомуненерго»

Суспільство 2927
У МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» назвали причини підвищення ціни в платіжках за опалення
У МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» назвали причини підвищення ціни в платіжках за опалення. Фото: ілюстративне volynnews.com

Представники теплопостачальної компанії пояснюють, що на це вилинуло кілька факторів.

Представники комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» підтвердили, що жителі міста за опалення в січні могли отримати платіжки зі сумами вищими, аніж у грудні. Вони пояснили причини такої ситуації.

За інформацією пресслужби МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», на збільшення сум у січневих платіжках за опалення одразу вилинуло кілька факторів. Зокрема, перерахунок вартості цієї послуги за грудень минулого року. Згідно з рішенням виконкому Хмельницької міської ради, вартість опалення та спожитої гарячої води за позаминулий місяць було знижено на 12 відсотків. Втім, такого перерахунку не було здійснено за січень.

«Показники лічильників обліку тепла за грудень 2019 року збирали з 25 листопада до 23 грудня для можливості до кінця року хмельничанам розрахуватись з боргами, — зазначають у «Хмельницьктеплокомуненерго». — Натомість у січні 2020-го показники лічильників знімались 27-28 числа. Тобто у багатьох будинках нарахування за послугу з централізованого теплопостачання склали на декілька днів більше, ніж у грудні».

Ще однією з ймовірних причин підвищення ціни у платіжках пресслужба МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» називає зниження температури повітря. За інформацією теплопостачальників, з 25 листопада до 25 грудня середня температура повітря становила два градуси тепла. Натомість з 25 грудня до 25 січня вона складала -0,3 градуса.

«Відповідно це вплинуло на збільшення обсягу теплоносіїв для обігріву будинків», — зазначили у «Хмельницьктеплокомуненерго».

Читайте також: У Хмельницькому встановили внески за заміну будинкових лічильників обліку тепла

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую