ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Частина Хмельницького досі без води: комунальники пояснили причину

Суспільство 2589
Вода з\'явилась майже всюди
Вода з'явилась майже всюди. Фото: pixabay.com

Водопостачання почали відновлювати.

Від учора, 4 березня, у частині помешкань Хмельницького відключили воду. Причина тому - аварійна ситуація на водогоні на вулиці Городній. Ремонті роботи планували завершити ще учора пізно ввечері, однак сталося це сьогодні о 7.30 ранку. Тоді й почали подавати воду до помешкань.

«Воду уже пустили. Однак для того, аби вона дійшла до житлових будинків, необхідно, аби її тиск був у нормі. Тому зараз працюємо над тим, щоб його нормалізувати. Що стосується південно-західного мікрорайону, то уже подали воду на водопровідно-насосну станцію № 7, яка обслуговує дану частину міста. Через деякий час вода там також має з'явитися. Станцію на час ліквідації зупиняли, відповідно, у мережах води не було. Поступово пускаємо воду для того, аби мережі заповнювалися і вода надходила до мешканців», - зазначив прессекретар комунального підприємства «Хмельницькводоканал» Сергій Буряківський.

За його словами, станом на 13.00 тиск води майже нормалізований у більшій частині міста. Є тільки проблема на верхніх поверхах житлових будинків. Для того, аби система міського водопостачання запрацювала у нормальному режимі, потрібно ще трохи часу.

«У мікрорайонах Ружична та Дубове вода є. Львівське шосе поки не до кінця з водою, але і там уже все приводиться до норми. На проспекті Миру, 92, 102, 104 - проблема на верхніх поверхах будинків», - каже Сергій Буряківський.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую