ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

МОЗ виділило на лікування дворічного хмельничанина 145 тисяч євро

Суспільство 3190
Дмитрика вже чекають німецькі медики
Дмитрика вже чекають німецькі медики. Фото: з фейстук-сторінки Тетяни Шелудько

Незабаром Дмитро Шелудько поїде на лікування до Німеччини.

Історію дворічного Дмитрика знають не лише в Хмельницькому, а й далеко за його межами. Восени, минулого року, у хлопчика діагностували рідкісне захворювання – Анемію Франконі.

Майже три місяці молода сім’я з Хмельницького збирала кошти на лікування свого сина. За короткий час їм вдалося зібрати колосальну суму – 380 тисяч євро.

Вчора, 6 березня, на своїй сторінці в інстаграм мама Дмитрика написала: «На засіданні комісії Міністерства охорони здоров’я було прийнято рішення виділити з бюджету 145 тисяч євро для трансплантації кісткового мозку Дмитра Шелудька в університетській лікарні міста Фрайбург, Германія. Дякую державі за допомогу. По закінченню лікування сина, сума, що залишиться, буде пожертвувана хворим дітям».

Окрім цього, сім’я Шелудьків отримала від німецьких медиків запрошення на лікування.

«Нам прийшов лист від лікарів. Вони чекають Дмитрика, аби розпочати лікування. Сподіваюся, що їхнє запрошення означає одне – що донор для сина знайшовся. Наразі ми інтенсивно готуємося до перельоту. Сподіваємося, що в кінці наступного тижня ми будемо вже в Германії», - розповів сайту «Є» батько Дмитрика Іван Шелудько.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую