ye-logo.v1.2

Через карантин акцію «Мільйон дерев за 24 години» перенесуть

Суспільство 1137
Усі дерева будуть закуплені в лісових господарствах області
Усі дерева будуть закуплені в лісових господарствах області. Фото: з архіву

Нову дату наразі не повідомляють.

21 березня не відбудеться акція «Мільйон дерев за 24 години». Її перенесли на невизначений термін. Про це повідомила співорганізатор проєкту «Озеленення України» у Хмельницькому та Хмельницькій області Аліна Скоморохова.

Нагадаємо, з 12 березня по 3 квітня, щоб не допустити поширення коронавірусу COVID-19 в Україні, Кабмін ввів карантин та заборону на проведення масових заходів на території всієї країни. Це і унеможливлює проведення акції «Мільйон дерев за 24 години».

«У зв’язку з цим, ми переносимо Акцію з висадження 1 000 000 дерев на квітень. Нову дату повідомимо згодом», – розповіла сайту «Є» Аліна Скоморохова.

Додає, що незважаючи на перенесення акції, у Хмельницькому все ж таки висадять 10 тисяч дерев. А загалом по області планують посадити 500 тисяч саджанців.

«Усі дерева будуть закуплені в лісових господарствах області. Їх викопають за п’ять днів до висадки. Вони матимуть закриту кориневу систему, тому згідно рекомендацій фахівців, їх можна буде висаджувати до кінця квітня», - пояснила Аліна Скоморохова.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую