ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

Хмельниччина готується прийняти евакуйованих з Польщі громадян

Суспільство 11972
Людям, які не мають змоги самоізолюватися, мають запропонувати місця для обсервації
Людям, які не мають змоги самоізолюватися, мають запропонувати місця для обсервації. Фото: ілюстративне з архіву редакції

В ОДА кажуть, що триває уточнення списків жителів Хмельниччини, які повернуться додому.

Сьогодні, 20 березня, під час щоденного брифінгу щодо ситуації з коронавірусом COVID-19 заступниця голови Хмельницької облдержадміністрації Оксана Ситницька розповіла про алгоритм роботи з громадянами, які мають повернутися з Польщі.

За словами Оксани Ситницької, все більше українців прибуває з інших країн, зокрема, Польщі. Наразі загальнодержавними зусиллями віршується питання їх перевезення додому. Зокрема, на батьківщину повернуться й жителі Хмельниччини.

«Усі перебуватимуть під наглядом медиків. Вони мають поставити свої підписи, що підуть на двотижневу самоізоляцію, — розповідає Оксана Ситницька. — Громадянам, які не мають змоги самоізолюватися, запропонують місця для обсервації. Вони визначені в кожному районі області».

Скільки саме жителів Хмельниччини найближчим часом централізовано прибуде з Польщі Оксана Ситницька не сказала. Вона зазначила, що поки немає точної цифри й триває уточнення списків.

Крім того, вона закликала жителів Хмельниччини, які раніше самостійно повернулися з інших країн, самоізолюватися. Це забезпечить безпеку інших людей.

Оксана Ситницька також зазначила, що на час проведення брифінгу, 14:00 20 березня, у Хмельницькій області не підтверджено жодного випадку захворювання на COVID-19. Проте наразі у Хмельницьку інфекційну лікарню госпіталізували двох людей з підозрою на коронавірус.

Нагадаємо, головний лікар цього медзакладу Оксана Піддубна розповіла кореспондентам сайту «Є», що в інфекційну лікарню потрапила 28-річна хмельничанка з пневмонією, яка контактувала з особою, що повернулася з-за кордону, та 36-річний житель Летичівського району, який нещодавно приїхав з Польщі. Наразі лікарі чекають на остаточні результати аналізів, які підтвердять чи спростують у них захворювання на COVID-19.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, станом на 10:00 20 березня в країні, крім окупованого Криму та непідконтрольних територій, зафіксовано 26 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні. Є й позитивні новини — від коронавірусу одужала перша в Україні людина.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую