ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Самотнім літнім хмельничанам пропонують допомогу з доставки продуктів та ліків

Суспільство 946
Закупівлю необхідних продуктів, товарів та медикаментів здійснюватимуть соціальні працівники
Закупівлю необхідних продуктів, товарів та медикаментів здійснюватимуть соціальні працівники. Фото: ілюстративне glavcom.ua

За послугу грошей не братимуть.

Аби допомогти не наражатися на небезпеку, пов’язану з поширенням коронавірусу та необхідною самоізоляцією, у Хмельницькому самотнім літнім людям вирішили допомогти з доставкою продуктів додому. Про це повідомляють в пресслужбі Хмельницької міської ради.

«Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що самотні особи похилого віку, які не перебувають на обліку в Територіальному центрі, але потребують допомоги під час карантину з придбанням продуктів харчування, медикаментів, товарів першої необхідності, можуть звертатися за телефонами (068) 275-14-79 або (063) 274-06-92 з 9:00 до 17:00 щодня, крім вихідних», - зазначається в повідомленні.

Додають, що послуга доставки продуктів буде безкоштовною, а за придбаний товар потрібно буде заплатити.

«Закупівлю необхідних продуктів, товарів та медикаментів здійснюватимуть соціальні працівники, людині передаватимуть чек», - пояснюють процедуру в пресслужбі.

Нагадаємо, під час епідемії коронавірусу COVID-19 особливо слід подбати про літніх людей, які перебувають у групі ризику захворювання на коронавірус. Забезпечте їх усім необхідним, аби мінімізувати потребу відвідувати місця масового скупчення під час карантину. Саме людям похилого віку треба бути максимально обережними та залишатися вдома.

Читайте також: Залишайся вдома: чим варто запастися, щоб пересидіти пандемію.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую